Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden esetben egyértelműen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben egyértelműen látszik, ha az óvszer kiszakadt, vagy kifolyt belőle a sperma?

Figyelt kérdés
Hamarosan már le szeretnék feküdni a barátommal, de hormonális zavarok miatt nem szedhetek egyelőre fogamzásgátlót ezért óvszert fogunk használni. Tudni szeretném, hogy hogyan lehet észrevenni ha mégis beüt a baj, hogy időben tudjak esemény utánit bevenni és ne az abortusz legyen az egyetlen megoldás.
2011. júl. 12. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Ha ennyire félsz, akkor hagyd a fenébe még.

Minden kockázattal jár, ilyen az élet.

Mikroszkópikus az ivarsejt, így egy akkora lyuk is elegendő, de kétséges, hogy megtermékenyülsz. Ha kiszakad azt észreveszed, mert hatalmas lesz a lyuk és a puncid tele lesz ondóval. De mivel hormonzavaros vagy, így mégkevesebb az esélyed a terhességre. Sőt tovább megyek, ha majd gyereket akrsz, arra se lesz nagy esélyed.

Jó élvezést kívánok! :)

2011. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem magától a szextől félek, csak igyekszem jól bebiztosítani magam a terhesség ellen. Mert mégis jobb védekezni aktus közben vagy utána egy két nappal mint hetek múlva abortuszra menni meg teszteket venni meg mit tudom én.
2011. júl. 12. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
hat ez attol fugg h mennyire feher a sperma
2011. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem komplettek a válaszolók...

MIÉRT kell nekiesni a kérdezőnek, csak azért, mert felelősségteljes? Más kérdésekből dől a butaság, a tudatlanság, az ő kérdésével semmi baj! Mi az, hogy ne éljen szexuális életet ha fél? Minden normális, felelősségteljes emberben felmerülnek az ilyen típusú kérdések...

Pff szánalom ami itt megy ezen az oldalon, komolyan mondom..


ON:

Én úgy gondolom ( még soha nem tapasztaltam szerencsére), hogy ha kiszakad, akkor tényleg kiszakad, úgymond szétdurran az egész, szóval észrevehető. 1x durrantottunk ki óvszert, még poénból, tűvel kis lyukat tettünk rá, de nagyon szétszakadt, szembetűnő volt.

De ha zavar, akkor esemény után megtöltöd vízzel vagy felfújod levegővel ha van hozzű gusztusod..:D:D:D ezek biztos módszerek, csak hát nem a leggusztusosabbak :D

2011. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ a vizes tippet már hallottam. =)
2011. júl. 12. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kidobnátok óvatosan húzzátok végig rajta az ujjatokat, úgy hogy közben az aljába toljátok a tartalmát. Kívülről elvileg nem lehet spermás, szóval talán nem annyira gusztustalan és nem kell kimenni a szobából. Ha sehol nem jön ki belőle a cucc, akkor elvileg nem lehet lyukas.
2011. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de a hüvelyváladék ill. izgalmi nedvek a csajból rákerülhetnek az óvszer külsejére, és nem biztos, hogy meg lehet különböztetni a spermától...
2011. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!