Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szal kilyukadt a gumi 4. -én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr. M kérdése:

Szal kilyukadt a gumi 4. -én (péntek) de megjött rá már hlnap (szombat) és az lene a kérdés h ha megjött akkor már biztos h nemlesz gyerek v igen? és majd nemsoká ujra megjön ha az megjön akkor akkor nincs baj ha nem jön meg akkor meg baj van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha legközelebb is megjön, akkor már majdnem nyugodt lehetsz :P
2011. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mikor menstruálsz, nem tudsz megtermékenyülni.
2011. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Futurare ***** válasza:
Öhm, hát igen. Nem akarok hülyeséget mondani, de ha gáz van, akkor doki, mert ha jól tudom 28 nap az abortusz, és a nyelvi helyességből ítélve nem lehetsz több 17-nél, tehát megtartani sem akarod.
2011. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Futurare ***** válasza:
Jah, és a menstruáció hatékony fogamzásgátló.
2011. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én négyszer menstruáltam a terhességem alatt.

Ha kilyukadt a gumi, miért nem eseményutániztok?

2011. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anya is kétszer menstruált terhesen. Vegyél egy tesztet!
2011. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bármikor teherbe lehet esni,még menstruáció alatt is.Az esélyek változnak csak,de olyan nincs,hogy 0.

Ha most meg is jött,ez nem jelent semmit.Egy nap alatt még lehet,hogy meg sem termékenyültél,a beágyazódáshoz pedig legalább 10 nap kell.Vagyis most még terhességről nem beszélhetünk,csak jó pár nap múlva.

Az esemény utánit az aktustól számolva 72 órán belül bevehetted volna,ez miért nem jutott eszetekbe?

Terhességi tesztet vehetsz,de még ne csináld meg,mert nem fog mutatni semmit.A szextől számítva 14 nap után érdemes először megcsinálni,de ha negatív,akkor nem árt pár nappal később is csinálni még egyet.

Ha a következő menstruációd is megjön és nem tapasztalt azzal kapcsolatban semmi furcsát,akkor jó eséllyel nem vagy terhes,de mint írták,lehet menstruálni terhesség alatt is,így mindenképp a teszt vagy az orvos tudja neked biztosra megmondani,hogy lesz-e baba vagy nem.

2011. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Négyszer menstruáló vagyok. Én nem tapasztaltam semmi változást a terhesség alatti vérzéseimnél. Ugyanúgy 6 napig tartott, a harmadik napon majd megszakadtam, mint azelőtt bármikor. A vicces az, hogy kb 17 hetes terhes voltam, mikor teszteltünk a férjemmel, három hétre rá kaptam időpontot a dokinál (jó magyar SZTK), de előtte nap kifordult a bokám, nem tudtam menni. Rá egy hétre éreztem, hogy mozog a gyerek. Utána derült ki mennyi idős!
2011. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13:23 Ez kemény.A terhességed hátralevő része probléma mentes volt vagy veszélyeztetett terhes lettél?
2011. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De csak rá másnapra jött meg a vérzés szóval nem menstruáció alatt volt a szex. És még azt szeretném megkérdezni ha terhes is lennék a szextől számítva mennyi idő után fog elkezdeni nagyobodni a mellem?
2011. febr. 22. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!