Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló + erős, vírusos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló + erős, vírusos hasmenés?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy ma kell el kezdenem szedni a fogamzásgátlómat de tegnap óta erős hasmenésem van.

Már be is vettem reggel a gyógyszert mert akkor szoktam de szerintem ilyen hasmenés mellett nem marad sokáig bennem. :S A kérdésem az lenne, hogy meddig kellene gumit is használnunk? (a barátommal csak hétvégente találkozom)

Előre is köszönöm a választ. :)


2011. febr. 22. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszer miatt amúgy is kéne gumit használnotok, legalább addig, amíg szeded a hasmenésre. Azután még jó lenne ha várnátok egy hetet, mert ki tudja...

Bár akkor már kisebb a valószínűsége, hogy teherbe ess, ha már amúgy is régóta szeded.

2011. febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt a hónapot végig gumiznám.
2011. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bele van írva a betegtájékoztatóba

de minimum 7-10 nap, onnatól fogva, hogy hogy elmúlt a hasmenésed és nem szedsz rá gyógyszert (mondjuk nem írtad, hogy szednél antibiotikumot, de valaki felvetette, ha jól láttam)

2011. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!