Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az ötödik levél foggátlónál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ötödik levél foggátlónál hányás-hasmenéses vírus kapott el kb.1 hétig tartott míg kiürült belőlem. A gyógyszereket szedtem rendesen. Úgy gondoltam megvárom a kihagyásos időszakot és csak utána fog biztosan újból védeni. Most már véd?

Figyelt kérdés

A levél felénél tartottam, amikor beteg lettem.

Most már elkezdtem a következő levelet. Ha már a levél eslő szemét bevettem, akkor már biztosan hat?(mert az eslő szem után már együtt voltunk és kicsit félek h még nem teljes a védelem, de bízok a gyógyszerben)


2009. febr. 15. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyavalyák után min. 1 hét kieg. védekezés kell.
2009. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos a védelmed. De ha úgy érzed, az orvostudakozo.hu -n kérdezz rá dokitól is. Nagyon rendes, sokat van fenn, 1-2 órán belül választ is kapsz
2009. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Regisztráltam ezen az orvostudakozo.hu-n. Hogyan kell kérdést feltenni?
2009. febr. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!