Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 napja együtt voltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja együtt voltam a barátnőmmel és lehet teherbe esett. Nem mentem el de nemtudom van e rá esély. és most fejfájása van nemtudom mit tegyek szerintetek 14 nap után még lehet tablettát szedni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
van, az előváladék is tartalmazhat spermiumot. az esemény utánit 72 órán belül be kell szedni (még a beágyazódás előtt). legközelebb húzz gumit, és imádkozz, hogy csak egy csík legyen a terhességi teszten.
2011. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tablettával csak az első 72 óra után lehet elhajtani -- ha egyáltalán történt "eset". A preejakuáció során, ha nem kondommal történik a közösülés ELŐFORDULHAT terhesség, ami az esetedben 14 nap után csak abortusszal szakítható meg.


Megjegyzendő, hogy a terhesség megállapításának módszerei közt a "tünetegyüttes" vizsgálódás során nem szerepel a fejfájás, mint tétel. Vegyetek terhességi tesztet, és azt használjátok. Minden további lépésnek a teszt fogja meghatározni az irányát.

2011. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen csak 1x tettem be neki :P :$ 1 pillanatra akkorse tövig de viszont utána megujjaztam..az a helyzet hogy csak nyál volt a farkamon :P
2011. nov. 7. 20:55
 4/7 A kérdező kommentje:
legalábbis másról nemtudok :P
2011. nov. 7. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
gyökér.
2011. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagy katyvasz van a fejecskédben. Lássuk a tényeket:


5 napja voltatok együtt védekezés nélkül.

Most fáj a feje.

14 nap után lehet-e tablettát szedni?


Hogy jön ide a 14 nap?

5 nap után semmilyen terhességi tünet nem képzelhető el, hiszen a megtermékenyüléstől számítva kb. két hét telik el, mire a megtermékenyített petesejt beágyazódik a méhbe. Terhességi hormon innentől kezdve termelődik, és minden egyéb változás is innentől lehet érzékelhető.


14, de 5 nap után is, tablettával már semmit nem lehet csinálni. A normál fogamzásgátló tablettákat szex ELŐTT kell szedni (illetve folyamatosan, de utólag semmiképp nem értelmes dolog), a sürgősségi fogamzásgátlókat 12, de legföljebb 72 órán belül. Mindezeken túl vagytok.


Igen, van rá esély, viszonylag kicsi, de van. Imádkozzatok, és két hét múlva terhességi teszt. (Ha addig nincs menstruációja.)

2011. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

lehet: ciántabletta.

az SS ajánlásával :)

2011. nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!