Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet? Barátnőm hétfőn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet? Barátnőm hétfőn bevett egy esemény utáni tablettát. Semmi vérzés, semmi. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem élveztem bele, csak óvszer nélkül csináltuk, és nagyon félt utánna, hát inkább megvettünk egy tablettát.9. -én kell neki megjönnie, viszont ma barnás folyása volt, egy pici vérrel. Nem jött meg neki, de pici vér volt benne, és azt mondja nagyon fáj a hasa. Esemény utáni tabletta után nem volt semmi hányinger, Hozzáteszem,egyáltalán nem biztos,hogy ondó került bele
2011. febr. 27. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"A sürgősségi fogamzásgátlást követő menstruáció általában 21 napon belül jelentkezik, és a vérzés mennyisége nem tér el a korábbi vérzésektől. A peteérést megelőző használat esetén a vérzés 5-7 nappal korábban is jelentkezhet, a peteérés utáni alkalmazás esetén pedig 4-5 napot késhet. Mellékhatásai között meg kell említeni a hányingert, hányást, szédülést valamint a fáradékonyságot. "


Forrás: Weborvos - Dr. Hartman Gábor



Szoval varjatok 9.-ig, ha utanna egy hettel sem jon meg, akkor teszteles.

Az, hogy nem mentel el bele, az egy dolog, az elovaladektol is siman teherbe eshetett. Miert nem vedekeztetek?

Szegeny lany! Ti pasik olyan konnyen vagytok, de ha valami gaz van, nekunk kell arra asztalra felfekudni, es elviselni a megveto pillantasokat a vedononel, majd a korteremben a kismamaktol. :S

Remelem, nem terhes a baratnod, es hogy tanultok az esetbol.

2011. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom olvassátok el az esemény utáni tabletta tájékoztatóját, abban minden le van írva A-tól Z-ig. Pl hogy a tabletta bevételét követően x napon belül jelentkeznie kell a menstruációnak. Mondjuk ha ez x+2 nap, akkor sem kell nagyon megijedni szerintem, viszont ha a tabletta hatására sem jelentkezik vérzés, és az eredeti időpontban sem, akkor irány az orvos!

Jó nagy adag hormont kapott most a barátnőd, teljesen felborul, összekuszálódik tőle a hormonháztartása, lehet hogy 2-3 hónap is kelleni fog mire visszaáll az eredeti rend, addig előfordulhat össze-vissza vérzés, hasfájás stb. Legközelebb védekezzetek!

2011. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

,,Nem élveztem bele, csak óvszer nélkül csináltuk" ,,Hozzáteszem,egyáltalán nem biztos,hogy ondó került bele"


Nem értem az ilyen írásokat. Jobban tessék utánamenni dolgoknak de leírom: KERÜLT BELE.

Nem csak a magömlésedkor jön sperma, hanem előcseppekből is. Ha már szexeltek ilyet tudni kellene. Különben hamarosan már apukaként írsz ide.

Még szerencse h vettetek esemény utánit.

2011. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!