Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények a Yasminelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények a Yasminelle fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés
Hogy hat, van-e mellékhatás stb...Köszönöm a válaszokat!!
2009. febr. 16. 19:03
 1/5 anonim válasza:
100%
Én szedtem egy ideig. Híztam több mint 7 kg-ot. Viszont nem voltak görcseim és helyre tette a bőrömet is. (miteszer, pattanás). Mást szedek már a hízás miatt , így nem szedtem fel többet viszont azokat a plussz kilókat azóta sem tudtam leadni. De nyilván mindenkire másképpen hat.
2009. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a hízás dolog érdekes, mert én azt olvastam, direkt olyan az összetétele, hogy ne hízzon az ember tőle...Szal ez is csak marketing fogás... :S
2009. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 8hónapja szedem. Semmi mellékhatás nem jelentkezett nálam, csak egy, de az pozitív volt, hogy elmúltak a pattanásaim. :) Szerintem abszolút megbízható gyógyszer. De az, hogy én nem híztam egy grammot sem nem garancia, arra, hogy Te sem fogsz. Minden nő más és más, máshogyan működünk! Szedned kell ahhoz, hogy megtudd jó e neked! :) Remélem beválik majd!

Ja, és a hízás dologra visszatérve, elméletileg a gyógyszerek az ösztrogén miatt hízlalnak, mert visszatartják a vizet a szervezetben. A Yasminelle-ben a drospirenon nevű hormon egy szintetikus sárgatest hormon, ami gátolja a víz visszatartását. Az más dolog, hogy ha mértéktelenül zabál valaki és nem mozog, az ne várjon csodát. Az alkati dolgok működnek, a genetikát nem lehet becsapni.

Minden esetre próbáld ki, én személy szerint ajánlom, mert nekem bevált. De ha a 3. hónap után is jelentkeznek mellékhatások feltétlenül fordulj az orvosodhoz és kérj másikat!

2009. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan egy éve szedem, maximálisan elégedett vagyok vele. Semmi mellékhatás nem jelentkezett, a pattanásaim elmúltak, és egyáltalán nem híztam tőle. Persze nem mindenkinek válik be.
2009. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Én majdnem egy évet szedtem, de a szédüléstől elkezdve a migrénig a +7 kilón túl a depis hangulatig, ami létezik megtalált....

Még 4 barátnőm szedte, hasonló mellékhatások. Most egy szedi, neki csak szorulása van tőle....

2009. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!