Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor szedem a fogmzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szedem a fogmzásgátlót akkor majd akkor is megfog jönni hogyha terhes vagyok vagy akkor nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szeded rendesen a fogamzásgátlót, akkor nem igazán szabadna, hogy megjöjjön.


Ha esetleg (tán-tán, kisebb csoda folytán) mégis teherbe esnél, akkor nem fog megjönni.


Egy elhanyagolható, nagyon-nagyon kicsi esély van rá, mert vannak nők, akik menstruálnak terhesség alatt, de az a vérzés mindig sokkalta gyengébb. És az, hogy a rendes tabletta szedés mellett teherbe ess, és még menstruálj is, hát, az már nagyon durva lenne. De nagyobb esélyed van arra, hogy a világ összes országában egy időben megnyerd a lottót :)

2011. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az első mondat javítása:


"Ha rendesen szeded a fogamzásgátlót, nem igazán szabadna, hogy teherbe ess"

2011. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm teherbe esett fogamzásgátló mellett. Pedig lelkiismeretesen szedte, nem cigizett, nem ivott alkoholt sohasem! Beteg is nagyon ritkán volt, igazi jókislány orvostan hallgató. Úgy vette észre, hogy a fogamzásgátló szedése közben megszokott megvonásos, kevéske vérzés helyett ömleni kezdett belőle a vér. Pedig ilyenkor tényleg nem jellemző a sok vér. Azonnal mentek orvoshoz, aki mondta, valószínű vetélés volt....... Ő az a 0,0001%, aki tabletta mellett is teherbe tudott esni valahogy...
2011. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha véletlen teherbe esel, akkor nem jön meg. Bár tényleg akadnak olyan nők, akik terhesség alatt tapasztalnak vérzést, azok vszínűleg akkor is véreznének, ha tabit szednének.
2011. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem jön meg a megvonásos ilyenkor.
2011. márc. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cukornita válasza:

Én még hurokkal is teherbe estem, holott a legjobb minőségű hurkot tetettem fel amit a nőgyógyászom javasol, még úgy kellett megrendelni németországból.Jah...és és a periódusom is ugyanúgy megjött minden hónapban, mintha minden ok volna.Akkor vettem észre a terhességem,mikor már rúgott a baba.

Úgyhogy én azóta a fogamzásgátlás mellett minden hónapban megcsinálok egy terhességi tesztet is, tutti ami tutti alapon.

2011. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NAGYON RITKÁN ELŐFORDULHAT FOGAMZÁSGÁTLÓ MELLETT IS TERHESSÉG, ÉS MIVEL NEM VESSZÜK ÉSZRE, TOVÁBB SZEDJÜK A TABLETTÁT, A SZOKÁSOS TABLETTASZÜNETBEN VALAMENNYIRE LECSÖKKEN A HORMONSZINT ÉS LEHET EGY KIS, ÁLTALÁBAN 2-3 NAPIG TARTÓ BARNÁS VÉRZÉS.HA CSINÁLSZ TESZTET, KIDERÜL.
2011. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!