Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha pénteken veszem be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénteken veszem be az utolsó szem fogamzásgátlót, szombat este attól még biztonságban szexelhetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szünetben kell kiegészítő védekezés, de ha még csak 1 nap telik el, akkor még biztonságban vagyok?
2011. márc. 6. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A tabletta betegtájékoztatója mit ír? Benne van, hogy kell kiegészítő védekezés? Mert én ezen filózom, hogy kell e. Nekem nem is ír semmit (dienille), neten találtam olyat, hogy akkor is véd.
2011. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amennyiben rendesen szedted a fogamzásgátlót (nem maradt ki egy szem gyógyszer, nem szedtél antibiotikumot) akkor a gyógyszer a hétnapos szünetben is véd.
2011. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!