Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szóval hát kicsit összetett....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval hát kicsit összetett. Fogamzásgátló plusz antibiotikum plusz egy szem kimaradt a 3. hét elején de szombat este volt akció, én *** a gumit elfelejtettem. Mi lesz?

Figyelt kérdés

szóval: már elég régóta szedek bogót. egy szemet kihagytam ebböl a levélböl a 3.hét elsö szemét asszem. viszont szedtem antibiotikumot is amin nem volt rajta h most hat e a fog.gátló hatására vagy nem. szóval a bogyót szedtem rendesen az antibiotikumot meg akkor mikor épp eszembe jutott. vagyis kb egy nap egy szemet 2 hejett, meg még eggyet sem. nemtom elfelejtem.

lényeg hogy azért mégis ott volt az antibiotikum, viszont tegnap sikerült összehozni egy akciót. és annyira hozzá vagyok szokva a bogyóhoz meg hogy nem kell gumi, hogy az lemaradt. pedig egéssz nap azon járt az agyam, és volt is.:S most pedig még megjönni sem fog mert 3.héten elfelejteni egy szemet anyit tesz hogy következö levéllel folytatom szünet nélkül. megnéztem.

szóval most nemtudom mi lesz.

a fogamzásgátlom Meliane. az antibiotikum cefzil. az akció szombaton volt. az antibiotikumot már v 3 napja nem szedem.kb péntek este óta.az utolsó szem f.bogyót ma este veszem be.


igen amellett h mindenki le fog idiótázni meg tanácsolják a memória erösitő szedését,amellett ha valaki tud valami okosat mondani akkor azt elöre is köszii.


2009. nov. 8. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha arra vagy kíváncsi lehetsz-e terhes, akkor szerintem nem valószínű.

Ha tudnád én mennyiszer elfelejtettem bevenni, csak 12, v. több óra késéssel és sosem lett semmi baj.

Persze ezzel nem azt mondom, hogy lehet lazán venni, de ne aggódj nagyon.

2009. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem kioktatni akarlak, de elég felelőtlen ahogy a dolgokhoz állsz. "az antibiotikumot meg akkor mikor épp eszembe jutott. vagyis kb egy nap egy szemet 2 hejett, meg még eggyet sem. nemtom elfelejtem"-Ha antibiotikumot kapsz, addig és úgy kell szedned ahogy az orvos elrendeli, különben inkább ártassz vele, mint használsz. Az én válaszom az, h igen lehetsz terhes, ha még az antibiotikumot nem nézzük, akkor is kihagytál egy szemet. Igaz a mai modern bogyók között sokszor nem gáz ha kihagysz egy bogyót, de hát minden ember más. Máskor az ilyen dolgokra figyelj oda, ne legyél ennyire leszarom nemtörődöm elfelejtem!az egészségedről van szó.
2009. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszii.

párszor én is eljáccottam már de sose volt baj. de most nemtom. remélem nem lesz gond.

2. az antibiotikumot a táskámban tároltam és azért maradt ki állandóan, egyszerre kettöt meg csak nem veszek már be... :S de köszi. volt benne valami:D megpróbálok figyelni... :) 2 hét mulva kiderülnek a dolgok.

2009. nov. 8. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kéne találgatni, kérdezd meg a nőgyógyászodat
2009. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!