Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én a Lindynette 20at szedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én a Lindynette 20at szedem és múlthét vasárnap a párom elment benem de mtá ez a második levél gyogyszer amit szedek! Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma hagyom aba a gyogyszer szedést éas jön a 7 napos szünet de tegnap kaptam antibiotukumot de ugye most anak nincs semmi köz hozzá?azt tudom h nem hat ugy a fggátló ha antibiotikumot szedek!Meg ugye védet voltam már multhéten??Mert félek h terhes leszek!segitsetek!
2009. febr. 19. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A múlt hét miatt nem kell aggódnod, ha addig rendesen szedted a tabit.

Ott a tájékoztatóban, hogy mi az antibiotikum következménye, mellesleg az antibiotikum tájékoztatójában is benne szokott lenni, hogy gyengíti a fogamzásgátlót! Szal ha most nem védekezel és még 1 hétig az antibiotikum után, akkor számíthatsz a terhességre.

2009. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!