Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20at szedek,5....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20at szedek,5. levél. Az 5. szemet elfelejtettem bevenni és lejárt a 12 óra amikor észrevettem, kihagytam. Most tart a védekezős egy hét. A kihagyott miatt indulhatott meg tegnap egy erős barna folyás? Ettől most előbb fog megjönni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 14:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem célszerű megkérdezni a nőgyógyászodtól.
2009. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Terhes biztos hogy nem vagyok, nem volt a kihagyott előtt jó pár nappal volt szex, azóta nem. Egyébként a kihagyott utáni 4. napon kezdődött a folyás ha ez számít, szóval még hátravan 12 db tabi.
2009. ápr. 30. 18:13
 3/4 A kérdező kommentje:
mármint hogy előtte volt szex, azóta nem, na:)
2009. ápr. 30. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! hát az 5. nap elég korán volt lehet h pont bejött a peteérés, szerintem ebbe a hónapba ne legyen szex, és szedd tovább rendesen ha barnáűzol akkor is és a szünetet tartsd meg és rendesen szedd utána. és köv levéltöl jöhet a menet
2009. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!