Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem most volt lassan 3 hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most volt lassan 3 hete abortuszom, sajnos el kellett vetetnem, mert bajok voltak. De nem mondtak semmit a szex kérdésröl 3hét múlva menjek vissza. Mikortól lehet megint szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
és persze gumival,mert a többi sajnos nálam kizárt mint kiderült.
2009. febr. 21. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ami a babáddal történt. :( Sajnos nem tudok válaszolni pontosan a kérdésedre, de ha a szülő nőknek 6 hét, hogy ne legyen fertőzésveszély, akkor valószínűleg neked is annyi. Majd ha visszamész, megmondja a dokid.
2009. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom hogy hat hét
2009. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%
Lehetek indiszkrét? Nem fontos válaszolnod, de miért kellett elvetetned a babát? Remélem nincs probléma a méheddel?! 37 heteske
2009. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hétről tudok!
2009. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 9. héten vették el a 7. hetesen fejlődésben megállt babámat, és 2 hét szextilalmat mondott a doki!!! 2 hét után, gumival, nyugodtan lehet!
2009. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nyugodtam kérdezheted,6és fél hetes voltam vérezgettem,kórházban voltam 5napot,és a kórházban vetéltem el,és gyógykaparást kellet végezni.

de nem mondta a doki hogy mikortól lehet szexelni,csak hogy 3hét múla ami most lesz márciusban menjek vissza.

de a menszeszem sem jött meg,akkor annak is késQbb kell megjönni?mert én úgy tudtam h, a mqtét után már pár napra megjön. akkor szexelhetünk de csak gumival?ugye?.mert még várni akarok mostmár a következö próbával.és ilyenkor még nyitva a méhszáj ennyi idö után is?

2009. febr. 22. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom ami veled történt. arra nem tudok válaszolni hogy miért nem jött meg a havid. ezt meg kell kérdezd a dokitól. mert a méhednek ki kell tisztulnia. a méhszáj még egy kis ideig nem zárul be. én csak szültem, és nekem azt mondták hogy ha a baba születése után´, az elsö évben szülök, akkor nagyobb az elvetélés lehetösége. de gondolom ezt azért mondták mert a méhemnek kellet idö hogy össze menjen. ugy tudom hogy 3-4 hónappal az abortusz után. még egyszer megpróbálhatjátok.


légy erös!! :)

2009. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Ilyenkor, igen, még nem zárt a méhszáj, de persze záródik vissza. Gumival lehet 2 hét után. Én 7 hetes voltam, és szintén itthon indult meg a vetélés, amit gyógykaparásal fejeztek be.

A kontroll után,ami neked a 3. héten lesz, majd megmondja a dokid, hogy lát-e tüszőt érni, meg hogy a méhszáj és a méh milyen állapotban van.

A műtét után 4-6 héten belül kell megjönnie az első mensinek! Ami előtt ugye már van peteérés!

Én is véreztem sajnos, én a 6. héten, kaptam Duphastont, ami nem segített, majd Utrogestant, ami igen, de ekkor már valószínűleg késő volt. :(

Mihamarabbi regenerálódást és a babát neked is!

2009. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!