Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha Február 26. án történt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Február 26. án történt egy "baleset" (belém élvezett a barátom) és teherbe estem akkor ha holnap után csinálok tesztet kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
gyógyszert szedek 1 hónapja péntektől gyógyszer mentes napjaim vannak és már meg kelett volna jönnie,de nem jött meg :S
2011. márc. 15. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Mit tegyél? Vagyél rugdalózót meg kis cipőt, jót etesz a népességnek.. :D
2011. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak olyan tesztek amik 1hét után is kimutatják a terhességet, több mint 90%-ban.
2011. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, amúgy ki kell mutatnia. Van már 3 napos teszt is.
2011. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat!

1. nek pedig annyit, hogy nem azt kérdeztem mit csináljak ilyenkor!!!

2011. márc. 15. 21:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha az előző mensi első napján kezdted szedni a gyógyszert, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.

Valószínűleg azért "késik", mert a gyógyszer megbolygatta a hormonháztartásod.

Amúgy a beágyazódás az aktus után (persze peteéréssel egyidőben történt aktus) 7-10 nappal történik meg. Ezután kezd csak termelődni az a hormon, amit a teszt kimutat.

De ha: az előző mensi első napjától szeded a gyógyszert, akkor ebben a hónapban már nem volt peteérésed - tehát nem lehetsz terhes.


Persze mindez dől, ha később kezdted a bogyót :-((

2011. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ne haragudj de ezt nem igazán értem :S mind a kétszer ugyanazt irtad "ha a a mensi első napjától szedem akkor nem lehetek"...végül is mindegy,mert az a mensi 1. napjától szedem! De holnap veszek tesztet..remélem nem vagyok az,mert akkor..huhh..

még egyszer köszi a válaszokat!

2011. márc. 15. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Már kimutatná, reggeli első vizeletből csináld mg!
2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen. mindkétszer ugyanazt írtam, a nyomaték kedvéért megismételtem. Mit nem lehet ezen érteni?
2011. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jó értem,ne haragudj,csak kicsit stresszes vagy :S és rosszul értelmeztem!
2011. márc. 15. 21:31
 10/14 A kérdező kommentje:
*vagyok
2011. márc. 15. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!