Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha pénteken történt a baleset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénteken történt a baleset hétfőn még bevehetek 72 órás tablettát, használni fog?

Figyelt kérdés
Pénteken sajnos lecsuszott az óvszer, a barátom nem élvezett el da azért nagyon félek, mert épp termékeny időszakban vagyok és az előváladéktól is teherbe eshetek.Faluban élek és most hétvégén nem volt alkalmam hogy hozzá férjek a tablettához,majd csak holnap tudnám. Nem lesz még késő?
2011. aug. 7. 19:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
72 óra. Számold ki.
2011. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be tablettát ha nem élvezett el.A tabletta nagyon káros.Tuti hogy nem vagy terhes!
2011. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor még ép holnap van az utólsó nap, de azt olvastam hogy minnél késöbb veszem be annál kisebb az esélye hogy segiteni fog...
2011. aug. 7. 19:58
 4/29 A kérdező kommentje:
De mindenhol azt irogatják hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, előváladék pedig került belém jócskán, sőt mi több termékeny idöszakban vagyok.
2011. aug. 7. 20:00
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
Mondom hogy ne vegyél be basszus.Ne idegeskedj már.Tuti,hogy nem vagy terhes.10 éves csinálom a barátnőmmel a megszakításos módszert=mielőtt elélvezek abbahagyom és máshogy fejezzük be.Előváladéktól tuti nem leszel terhes.Mindenféle f@sszágot mondanak.Inkább olvass utána milyen durva hatásai vannak egy ilyen tablettának.Olyan mintha bevennél egyszerre 5 levél fogamzásgátlót.Hormonjaidnak annyi...
2011. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72 óra, de minden egyes órával csökken az esélye. Szerintem már felesleges bevenned! Viszont tényleg kevés az esély a terhességre, bár tudom, hogy aggódni fogsz (én is aggódnék), de nem kell! Amint lehet menj el nőgyógyászhoz, hogy megnyugtasd magad.
2011. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Az előváladék az nem sok szal ha jócskán került beléd akkor az nem előváladék volt hanem sperma...Akkor viszont vegyél be...
2011. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Inkább egy kis hormon zavar mint pedig egy abortusz, sőt még szakitottunk is tegnap, tehát nagyon nem szeretnék tőle teherbe esni.
2011. aug. 7. 20:05
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Vagy vegyél egy terhességi tesztet 1000 ft körül van és megnyugodsz.
2011. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Moszuke ***** válasza:
lol..o.O
2011. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!