Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben hogy húzzam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben hogy húzzam fel az óvszert?

Figyelt kérdés

Amikor húzom rá, lefogom a spermazsákot meg minden, ráteszem, és itt az első probléma. Nem nagyon akar legördülni, de ha odafigyelek és kicsit szenvedek vele, akkor ez megy. Amint ráhúztam a makkra, húznám tovább, de mivel felhúztam teljesen a fitymát, így "beesik" a makk és a fityma közé, mivel nem húzódik teljesen le a fitymám, hanem csak a makkom aljáig, igazából odáig is én húzom. Ha beszorul a kettő közé, akkor eleve nem tudom tovább húzni, max leszedni, de ha vissza húzom a makkomra, akkor már eléggé gyűrt, szóval muszáj lehúznom.

Mit tudok tenni ebben a esetben, hogy végre jól fel tudjam húzni az óvszert? Ha valamit rosszul írtam vagy nem világos, leírom valahogy jobban.

Előre is köszi a segítséget!


2011. márc. 18. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
urológus.....
2011. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Norb66 ***** válasza:
Meglehet nem elég nagy az óvszer. Vegyél egy számmal nagyobbat és síkosítót. Utóbbival kend be mielőtt felhúzod az óvszert. Azonban vigyázz, így könnyen lecsúszhat ha nem jól húzod fel.
2011. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első badarságot írt.


kerdezo:

emberesen megmarkolod makkot es elkezded lefele huzni. nekem is ilyen, de semmi baj a farkammal.

2011. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsi a gumi. Véletlen nem masculant használsz? Mert azt én is alig bírtam felhúzni barátomra. Vegyél szürke durexet, az nagyobb és állítólag kényelmesebb is.
2011. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Fordítsd meg balf@sz!
2011. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát szerintem olyannyira nem lehet kicsi, mivel nem rendelkezem olyan hatalmas méretekkel, inkább átlagos. Hossza 16 cm, meg most gyorsan körbe is dobtam rajta a centit és körbe 12 cm. Lehet tényleg nagyobb kéne???

Amúgy biztos hogy jól veszem fel, vagyis gurulna ha jó lenne... Meg főleg az a nagyobb baj, mikor a makkom és a fitymám közé szorul be, nyilván az se jó ha nem nagyon akar legördülni.

2011. márc. 20. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:
mit nem adnék én ilyen méretekért jelenleg. barátomnak rövidebb is, meg vékonykább is. próbálj ki egy nagyobb gumit!
2011. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát ha gondolod kipróbálhatod :D

na jó, ez nem társkereső, csak vicc volt :)

2011. márc. 20. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:

:))

tényleg próbálj be egy nagyobb gumit attól még :)

2011. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lifestyles Originalt vettem. Igazából nem volt nagy választék abban a boltban, szóval ezt vettem, de majd nézelődök akkor másik után is.

Már mondtátok hogy szürke durex. Esetleg milyet vegyek ha az nincs?

2011. márc. 20. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!