Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volna egy nagyon fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna egy nagyon fontos kérdésem? Vannak itt amúgy akik spirállal védekeznek? Eléggé kétségbe estem!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy hete van spirálom.Nagyon fájt a felhelyezése és most múlt el tőle a vérzésem.Eddig nem is mertem megnézni,de ma rászántam magam és leellenőriztem.Na hát elborzadtam.Nem az ellenőrző szálat érzem hanem a spirál végét.Vastagabb valami lóg ki és érzem hogy nem tud tőle a méhszájam bezáródni.A férjem is megnézte és ő is azt mondja hogy rosszul van föl téve.Írnátok nekem légyszi hogy nektek érezhető e ha igen mit éreztek.Annyira félek már ettől hogy sírni tudnék.Elegem van már a fájdalmakból,én mindig mindennel megszívom.Eleve állítólag nem is jókor tette fel mert a szomszéd csajszival ma beszélgettem és mondta hogy ezt mensi utolsó előtti napján teszik fel erre nekem szülés után 8 héttel tette föl a dokim.Ugye hogy addigra már zárt a méhszáj?Valószínű hogy azért fájt ennyire mert ő tágított ki?Úgy megbántam már ezt hogy nagyon.....egyszer járjon le az ideje többet nem kell az tuti!!!
2011. márc. 18. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs spiralom, de a kolleganomnek van. Neki, akkor tettek fel, amikor szules utan megjott az elso menstruacioja, annak is az elso napjan, mondta, hogy nem volt kellemes, de NEM fajt neki, verzese meg alapbol volt a menstruacioja miatt. Nagyon-nagyon gyorsan menj be a korhazba, holnap reggel az legyen a dolgod. Annak nem szabadna kilognia! Te jo eg, belegonodlok milyen fajdalmaid lehetnek!? Arrol nem is beszelve, ha tenyleg nyitva van a mehszajad, olyan fertozest szedhetsz ossze, belepusztulsz!

26/N

2011. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem volt spirálom és a mensi 3. napján teszik fel mert ilyenkor nyilt a méjszáj! Most szültem novemberben de a 6 hetesen azt beszéltük meg a dokimmal hogy ha majd megjön! Eddig még nem jöt meg de nem is várom még mivel szopizunk,igy kisebb az esélye! Menj be a korházba és nézesd meg,még valami első fél évben jobban fogsz görcsölni és mennyiségileg és napokban is tovább tart a menszi! Levételkor is a menszi 3. napján vették le nekem és akkor nem is érezem!
2011. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!