Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 Napja szedem a Yasminelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 Napja szedem a Yasminelle és a párom elélvezett bennem és attól félek hogy terhes vagyok! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
miert lennel az????
2011. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
60%
ha nem voltál biztos benne, hogy véd, akkor miért engedted, hogy beléd élvezzen? Ezt egyáltalán nem értem...miért utána jut eszedbe? Előbb élvezel egy nagyot, aztán aggódsz miatta?
2011. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%
a yasminelle az 1. szemtől véd, sztem ne aggodj.. de azért a levél végéig hasznaljatok gumit, aztan meg csinalj tesztet
2011. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
De akkor biztos hogy nem vagyok terhes?És mennyi% hogy nem vagyok az??
2011. márc. 19. 16:45
 5/77 anonim ***** válasza:
100%
tabi mellett is lehetsz terhes.. a menzid 1. napjan kezdted szedni? hany eves vagy? ha szexualis életet élsz, be kell vallalni az esetleges következményeket is, mint pl. a terhesség..
2011. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
57%

A fogamzásgátló tablettát ha elkezded szedni,akkor az első levél után,vagyis általában 21.nap utántól nyújt teljes védelmet a terhesség ellen.

Ha biztosra akarsz menni,akkor fogamzásgátló szedése mellett sem engeded a párodnak,hogy belédélvezzen.

Bírom,hogy vannak olyan gyépés pasik,akik ha megtudják h a csaj szed bogyót,egyből tövig beléjükélveznek...:/

Szal lécci fogadd meg a tanácsot.


Ja és a kérdésre a további válaszom:

Aktus után 14.nappal érdemes tesztet elvégezni,az már mutathat biztos pozitív illetve biztos negatív eredményt.

Ha valóban csak az első három tablettánál jársz,akkor pedig irány esemény utáni tabiért,biztos ami biztos alapon.De legelőször is keresd fel a nőgyógyászod!

2011. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
utolsó, szedi a gyógyszert, nem szabad bevennie eseményutánit! egyébként, ezek a tabletták az 1. szemtől védenek, nem kellene, h baj legyen..
2011. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
na, nem akarok vitatkozni.. www.orvostudakozo.hu, Dr. Hamvas Ferencet kérdezd meg, és ird meg h mit mondott..
2011. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
nekem az orvosom azt mondta hogy a menstruáciom után kell bevenni és az elsőt azt kedden vettem be és a bárommal meg csütörtökön voltam együtt.18éves vagyok
2011. márc. 19. 16:59
 10/77 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis, ilyet nem mondhatott, amikor mindegyiket a mensid első napjan kell bevenned! akkor viszont esélyes, h terhes vagy, irj erre az oldalra, amit irtam és ird meg h mit mondtak! vagy ha lehet, akkor hivd fel a dokit, aki ezt mondta neked!
2011. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!