Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire csökkentheti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire csökkentheti a fogamzásgátló a menstruáció mennyiségét?

Figyelt kérdés
Kinek mennyire csökkent le a vérzés mennyisége? Nagyon észrevehető? Ez most fontos úgyhogy tényleg csak normális válaszokat, KÖSZÖNÖM!
2011. márc. 20. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül. Komolyan. Mikor anno fél évig tabit szedtem, majd abbahagytam, azt hittem baj van, olyan komoly lett a vérzésem, majd rájöttem, hogy ja, ez a normális... Sokaknál annyira lecsökkenti, hogy kb. csak ilyen elővérzésnek látszik, annyi különbséggel, hogy azért 5-6 napig tart. Szóval lecsökkenti a mennyiséget, nagyon.
2011. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a régi 8 (2erős, 4közepes, 2 gyenge)napból, csinált 4et, amiből 2 erős, 2 meg csak olyan éppen hogy.
2011. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem az 1 hétről 1-2 napra csokkentette le..
2011. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem csak a mennyisége kevesebb, de amúgy így is megvan egy hétig...
2011. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem régebben 6-7 napig tartott, és nagyon erős volt a vérzés, mióta tablettát szedek, 4-5 napig tart és sokkal kevesebb, és a görcsök is megszűntek (anno az első napon alig tudtam lábra állni).
2011. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eléggé. Régen 7-8 napos volt, nagyon erős vérzéssel. Tablettával lecsökkent 4 napra és maximum közepesre. Viszont ha többször nem jön meg a 7 napos szünetben és nem vagy terhes, akkor abba kell hagyni a tablettát, mert már nagyon elvékonyodott a méhnyálkahártya.
2011. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is 4-5 napra csökkentette le a 7-8 napot, és sokkal kevesebb lett a mennyiség, mini méretű tamponnal "vészeltem" át azt a néhány napot.
2011. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!