Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortuszhoz kell szülői...

Abortuszhoz kell szülői beleegyezés 18 év alatt? Vagy lehet ugy is hogy ne tudja meg a szülő?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
kell a szülő beleegyezése, mivel ez műtét, és még kiskorú vagy 18 alatt
2009. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kell,szülői beleegyezés nélkül nem csinálják meg 18 év alatt,én így tudom.
2009. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
18 éves korig kell. De a legfontosabb, hogy lelkiismereted, ill. lelkiismeretlenséged legyen hozzá elegendő, végül is egy embert készülsz megölni, mégha legálisan is. És erre nincs magyarázat, hogy baleset volt stb. Szexeltél, arra elég érett voltál, tudhattad, hogy lehet ilyen következménye.
2009. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hát kell. Asszem legalább az egyik szülő aláírása. Anélkül nem megy.

De jól meggondoltad?

2009. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

muszály...idősebb lennék megtartanám...

dehát 15 évesen:O

2009. aug. 24. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kell. De én a mai napig bánom hogy rávettem magam. Ráadásul 30ezer forint. HA csak nincs valami oka hogy mérsékelt díjat kelljen fizetni.(Megeröszakolás=rendöri vizsgálati lelettel,értelmi fogyatékosság,ez csak példa)Novemberben volt és azóta se jött helyre rendesen a hormonháztartásom.

Javaslom a gólyahir alapitványt.Ők segitenek ha valami baj van. Akár szülökkel is beszélnek. Sajnos későn találtam rájuk.Különben már boldog szülök lennénk a párommal.Ha kérdésed van irj emailt a címemre.

2009. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

igen, sok pénzbe kerül...és nem hinném h a zsebpénzedből kitelik...meg a beleegyezés is kell...

És hogy sikerült eddig eljutnotok? Nem védekeztetek ugye?

Miért vagytok ilyen felelőtlenek???

A szívem szakad meg ha belegondolok h most szegény kis picike fog fizetni a ti hibátokért. Hány éves a párod?

2009. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

A 21:13 nagyon bunkó!

Engem meg pont azért bántanak, mert 15 évesen megtartottam és nem megöltem a kicsi életet és mennyire felelőtlen voltam stb...

Szerencsére ennek már 9 éve, de még a mai napig hallgatom, pedig azóta már rég rendeződtek a dolgok.


Igen kell szülői beleegyezés!

2009. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

én büszke lennék kedves utolsó, h nem vetettem el annak idején. úgy tűnik h megbántad a döntésed....

én letojnám mások véleményét, csak a magam és a párom hozzáállása számít....

2009. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
17 éves a barátom...és védekeztünk...csak nem vettük észre hogy kiszakadt és már 1 hét után vettük észre amikor nem jött meg
2009. aug. 24. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!