Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hónapja szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szedek fogamzásgátlót és bizonyos időnként fáj a mellem tőle. Elmentem a nődokihoz azt mondta ez természetes és vannak akik emiatt nem is szedik. Ráadásul a legalacsonyabb hormontartalmút szedem. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3 hónapban folyamatosan hányingerem volt! Nem hagytam abba, aztán szépen lassan elmúlt. Mostmár egy éve szedem, és amit eleinte felszedtem pár kilót, sikerült lefogynom (gyógyszer mellett), a hányinger elmúlt, semmilyen mellékhatása nincs már. Én azt javaslom, hogy nyilván mivel nem véletlenül kezdted el szedni, még egy-két hónapig ne hagyd abba, aztán ha olyan kellemetlen marad számodra ez mint eddig, akkor hagyd a francba.
2011. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen csak szeretném szedni mivel élek nemi életet és a baba még nem jönne jól!
2011. márc. 27. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mondta ez természetes..

Gondolom nem egyfolytában fáj!

Viseld el,aztán lehet,hogy elmúlik ha megszokja a szervezeted a gyógyszert...

Nem olyan elviselhetetlen,szerintem,nekem is érzékeny,és fáj mióta szedem,de nőtt is!:)

2011. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát szerintem ez egyáltalán nem természetes! Figyelni kell a tested jelzéseire! Egyébként meg egy nő szervezete sem bírja a fogi gátlót...max nem tud róla,hogy nem...rengeteg mellékhatása van...

2 cikket ajánlok,a kommentekkel együtt:

[link]


[link]

2011. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De igen természetes ez a mellékhatás!

Könyörgöm,ezek hormonok,örülj inkább,hogy "csak" a melled fáj tőle,és nem trombózist kapsz tőle!

2011. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mellékhatások között szerepel a mellfeszülés/fájás igen, így normális határokon belül természetes. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor a menstruáció megjövetele előtt jóval érzékenyebbé válik a mell, nekem legalábbis ilyen volt, illetve hányinger (ez elég gyakori mellékhatás volt másnál is, más gyógyszerekkel), no meg hogy felszedtem 1-2 kilót. Mivel mind szerepelt a mellékhatások között ne is csináltam belőle gondot, bár úgy voltam vele, hogy ha 3. hónap után sem múlik el a hányinger, akkor abbahagyom! Elmúlt, a felszedett kilók láthatók voltak, de szinte semmi mozgással le is ment úgy hogy nem hagytam abba a bogyót. Nekem bejött, helyretette a ciklusomat. Nyilván ha nem lenne párom, nem szedném tovább, de egyelőre csak pozitívumokat tudok mondani. Ha a tünetek nem múlnak el, az már természetes, illetve lehet hogy az, de nem muszáj eltűrni, ki lehet próbálni más tablettát, vagy elhagyni.
2011. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A trombózis kialakulhat később is....
2011. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!