Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kiderült, hogy nem szedhete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kiderült, hogy nem szedhetek fogamzásgátlót. Milyen megbizható módszerek vannak még? Csak a gumiban nem bizok. Ha lesz abortuszom, az nagyon vészes?

Figyelt kérdés
mert ha nem tabival védekezek, akkor előbb vagy utóbb ugyis lesz..
2011. márc. 27. 23:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* úgy értve, hogy egyedul a gumiban, tehát csak ezt használva nem bizok benne..
2011. márc. 27. 23:38
 2/18 blex ***** válasza:

gumi plusz akármi más szerintem teljesen biztonságos.

az abortusz meg... ha beírod a google-be a képkeresőbe, gondolni sem lesz rá kedved többet..

2011. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tudom, h mi az.. videot is lattam.. akarok védekezni, de ha véletlenul becsuszik.. nem tarthatom meg!
2011. márc. 27. 23:43
 4/18 anonim ***** válasza:

Amit nem ajánlok az a Pharmatex cuccok, mert attól nem egy lány lett már terhes.

Ami neked jó lehet az a pesszárium, hormonmentes, csak annyi van vele, hogy időben és helyesen kell felhelyezni, viszont nagy védelmet nyújt.

Esetleg még ott van a hüvelygyűrű (Nuvaring), igaz ennek van egy minimális hormon tartalma. Nőgyógyászod mit javasolt még a gumin kívül?

2011. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
telefonon beszéltem csak vele.. ez a pesszárium cucc milyen? kell mellé vmi pharmatex is, ugye? ugy ertem h akkor belém mehet a pasi, vagy nem?
2011. márc. 27. 23:45
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem pharmázott az egyik ismim és azt mondta elég bizarr, mert a nagy mozgolódásban felhabosodik, meg minden csupa krém, ráadásul van, aki allergiás rá.

Google-m keress rá a pesszáriumra.

[link] Gyógyszertárban, vagy a dokid tud ajánlani mellé zselét.

2011. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A pesszáriumot, a megszakított közösülést meg a pharmatex nevű készítményt felejtsd el, mert elég jó eséllyel mehetsz abortuszra. Ha én nem szedhetnék tablettát, óvszert használnék és minden egyes aktus után vizet engedve belé ellenőrizném, nem lyukas-e. Továbbá számolnám a ciklusomat és peteérés időszakában pedig egyáltalán nem szexelnék.
2011. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
csak pharmatexet nem hasznalnek, azt is vmivel kombinalnam..
2011. márc. 27. 23:59
 9/18 A kérdező kommentje:
de a pesszárium nem hatasos naptármódszerrel, megszakitással és pharmatexel?
2011. márc. 28. 00:06
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem értem miért tartják megbízhatatlannak a pesszáriumot, mikor az egyik legjobb mechanikai védekező eszköz az óvszer után, ha normálisan teszi fel az ember.

Ott van még a női óvszer is, ami kicsit erősebb anyagból van, mint a sima, így nehezebben szakad. Az is azon az elven alapul, hogy a felső gumigyűrű a méhszájra fekszik fel, mint a pesszárium, csak ennek még van egy hüvelyfalon végigfutó palástja.

2011. márc. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!