Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég kezdtem el yasminelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég kezdtem el yasminelle fogamzásgátlót szedni, ma szedem be a hetedik tablettát. A vérzésemnek tegnap kellett volna elmúlnia, de még mindig vérzem(nem nagyon,csak egy picit). Ez a fogamzásgátló hatása lehet?

Figyelt kérdés

Számíthatok rá,hogy másik fogamzásgálóra kell váltanom:(?

Köszi a válaszokat!


2009. febr. 25. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyógyszer hatása, a szervezetnek hozzá kell szokni a plusz hormonhoz. Az első 1-2 levélnél még nincs ok különösebb aggodalomra, ha a harmadik levél után is fennállnak a problémák akkor érdemes orvoshoz fordulni. (én az első levél szedését gyakorlatilag végig vérezgettem, a második levélnél már csak az utolsó 1-2 szemnél volt ilyen gond és utána semmi gond nem volt)
2009. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3. levél után kell dokihoz fordulni. Addig elfogadható a pecsételgetés.
2009. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kielégítő válaszokat!
2009. febr. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!