Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még egy szem tabi van az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy szem tabi van az első levélből, de ma már gumi nélkül szeretkeztünk. Ugye már nem lehet baj?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatóban 1 hetet ír. Szóval gondolom akkor már tuti védett vagyok :)
2009. febr. 25. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7 nap után nem lehet baj! ne aggódj nincs baj!!!! :)
2009. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hihetsz a tájékoztatónak.
2009. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm :)
2009. febr. 25. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Én viszont a te helyedben félnék!!!!Én két dokinál voltam,mind a kettő azt mondta h a második levélnél már biztonságos,addig nem!A másik meg az h nem hiszem el h nem hallottál még olyant h aki egy évnél nem szedi régebben az még simán teherbe eshet!És nem is egy ilyen ismim van,na meg van olyan is 2lány 1 fiú akinek azt mondták h nem lehet gyereke és mégis lett!Tehát erről ennyit!Inkább félj minthogy megijedj!
2009. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatónak nyugodtan hihetsz!Az enyémre az volt írva, hogy az első szemtől véd, nem is védekeztünk másképp az első levél alatt és mégsem lettem terhes!
2009. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!