Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan érzésem, megérzésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan érzésem, megérzésem van, mintha terhes lennék. Mik a terhesség jelei? Lenn több!

Figyelt kérdés
Két hete szeretkeztünk párommal análisan - óvszer nélkül, tudom hülyék vagyunk - és nem bennem élvezett el, hanem rám. Nos, Azóta történt az hogy úgy érzem, mintha terhes lennék: fáj az alhasam, émelygek, nem kívánok bizonyos ételeket, ég a gyomrom, stb. Szerintetek ez lehet alapja a terhességnek? Nővérem azt mondta, tesztet még ne vegyek, felesleges... szerintetek?=/
2011. ápr. 2. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
He? Ennyire sügér nem lehetsz...
2011. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem került a hüvelyedhez, hüvelyedre, akkor nem lehet gond..
2011. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak parázol és azért érzed ezt, anális szex során nem lehet teherbe esni.
2011. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát jah, Kula bácsi is valahogy így született...
2011. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gumi nelkul analis szex? Majd jo kis fertozest osszeszedsz, aztan mehetsz a nogyogyaszhoz!!! Meg a pasid is osszeszedhet valamit....


Nem tudom hany eves lehetsz, de gondolom egy 15-tol nem tobb. Olvasgass a terhesseg tuneteirol es rajossz, hogy nem minden tunet jelentkezik egyszerre. Gyomoreges 2 hettel szex utan? Ne nevettesd ki magad! Szextol szamitva a beagyazodas is kb. a 10. nap tajan van. ES a beagyazodastol szamitva kezd el a test HCG-t termelni. Ki van csukva hogy ha teherbe estel volna mar egne a gyomrod.


Tudod nekem mikor egett terhesen a gyomrom? Legalabb a 20. het utantol. A gyomoregest tobbnyire az okozza, hogy a baba mar olyan nagy hogy a gyomor felnyomodik , nincs neki hely. Nekem szules elotti 2hetben lett mar annyira eros, hogy a Rennie sem segitett es a sav is visszajott...


Emelyges sem ilyenkor jelentkezik, hanem utolso menzesz elso napjatol szamitva a 6.het korultol es valtozoan van akinek csak 10.hetig tart, van akinek 14. hetig vagy akar vegig szulesig.


NEm sokat tudsz a terhessegrol, de nagyon jo lenne, ha sajat erdekedben olvasgatnal rola, 1. hogy ne kerdezz butasagokat, 2. hogy felismerd, ha terhes lehetsz.

2011. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen? Nővérem egy hetes terhesen érezte, hogy ég a gyomra. Miért? A gyereknek valami kaja nem tetszett. No lehet velem is ez a helyzet, mert anyukámnál is így volt. Hm. Nem foglalkoztam vele, úgy voltam hogy hagyjuk, nem lehetek terhes. De ma viszont elkezdtem rohadtul szédülni, és az alhasam is görcsöl - menzeszem meg csak ápr. 18-ára várható. Na akkor mi ez?:S Egyébként köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 7. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan mar, ezt ugye nem gondolod komolyan? Egy hetes terhesen NEM a terhesseg miatt egett a gyomra. Vagy talan a noverednek elotte soha nem egett a gyomra? Te eg, ezt nem gondolhatod komolyan.


Azert mert valaki terhes ES beteg, vagy epp eg a gyomra, vagy epp ez a baja, az a baja, meg nem biztos !!!! hogy a terhesseg miatt van. Nem kell mindent a terhessegre fogni. Terhesen is lehet pl. gyomorvirus osszeszedni, na mar most akkor nem a terhesseg tenye/lete miatt fogsz hanyni meg hasmenest kapni, hanem a virus miatt. Nem szeretem amikot mindent a terhesseg szamlajara irnak az emberek, mint pl. "oh nekem mar 5 hetes terhesen fajt a derekam". Ja persze, fajt, csak nem a terhesseg miatt, hanem mas miatt.

2011. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, nővéremnek nem égett tényleg előtte a gyomra soha, és ő csecsemőkorától nem is büfög. Na és? Akkor neki tényleg a terhesség számlájára volt írható, ORVOS mondta. Csak ezért kérdeztem legfőkép. De mindegy...
2011. ápr. 10. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:

1 Nem kell foglalkozni a hülye válaszolókkal

2 Tesztet mindenképp csinálj. Egyéb tünetek jelentkeztek pl. reggeli rosszullét? De kicsi az esély, hacsak nem került sperma a hüvelyed közelébe.

2011. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha csak análisan szeretkeztetek, és a hüvelyedbe be se tette, már hogy lehetnél terhes? Én ilyet még nem nagyon hallottam hogy análtól terhes valaki.. Szerintem csak parázol, és provokáltál egy ál terhességet, nyugodtan vegyél egy tesztet, most mit veszíthetsz, legalább megnyugszol.
2011. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!