Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » El szeretném tolni a menzeszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném tolni a menzeszem első napját, de csak 1 nappal. Lehetséges, hogy csak 1 napos gyógyszerszünetet tartok anélkül, hogy megjönne a menstruációm?

Figyelt kérdés
Csütörtökön jönne meg, de én azt szeretném, ha pénteken kezdődne.Mit csináljak?
2011. ápr. 5. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nos,szedsz gyógyszert.Megfogod a google-t,beírod a nevét a keresőbe.Első találatok között kihozza a betegtájékoztatót,megfogod,legörgeted.Le van írva feketén,fehéren,hogy hogyan lehet eltolni a menstruációt.Fel sem kell állnod a székből.
2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22/F voltam.
2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kaptam füzetet és kerestem neten is.Nincs benne...nem kérdezném, ha megtaláltam volna.
2011. ápr. 5. 19:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2011. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jangee
2011. ápr. 5. 19:38
 6/14 anonim ***** válasza:

A menstruáció első napjának megváltoztatása: mit kell tudnia?

Ha az utasítások szerint szedi a tablettákat, a menstruációja/megvonásos vérzése a tablettamentes héten fog kezdődni. Ha meg kell változtatnia ezt a napot, ezt a tablettamentes periódus rövidítésével (de nem hosszabbításával!) teheti meg. Ha például a menstruációja általában péntekenként kezdődik, és ezt keddre (3 nappal korábbra) akarja változtatni, az új csomagot a szokásosnál 3 nappal korábban kell elkezdenie. Ha nagyon lerövidíti a tablettamentes periódust (például 3 napra vagy rövidebbre), előfordulhat, hogy nem jelentkezik vérzés ebben a tablettamentes periódusban. Ezt követően pecsételést (vércseppecskéket vagy foltokat) vagy áttöréses vérzést észlelhet.

Ha nem biztos benne, hogy hogyan járjon el, kérjen tanácsot orvosától

2011. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de arra vagyok kíváncsi, hogy 1 napra fel lehet e függeszteni a gyógyszerszedést.szóval, hogy lehet e egy nap a menstruációs szünet.
2011. ápr. 5. 19:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Nos,ezt a betegtájékoztatójából másoltam.Csak visszafele lehet változtatni,tehát hat nappal korábban kell elkezdened elvileg,azért ez már elég sok nap én elmennék nőgyógyászhoz megkérdezni,hogy így is mehet-e a dolog.A betegtájékoztató szerint mehet,de csak az előírt módon.
2011. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Háde vazze!!!7napos szünetből hat nappal előbb kezded el szedni,az azt jelenti,hogy a levél után van egy nap menstruációs szüneted,utána el kell kezdened szedni,legközelebb meg pénteken fog megjönni...
2011. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szóljál,ha nem világos...
2011. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!