Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek h terhes leszek, bár a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek h terhes leszek, bár a barátom egyáltalán nem élvezett el. De mégis félek. :S szerintetek? :S

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
... sokan azt hiszik, hogy a tampontól is terhes lehet egy nő. Szerintem te csak egy fél fokkal vagy értelmesebb :)
2011. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szóval nem?
2011. ápr. 6. 16:01
 3/17 A kérdező kommentje:
nagyon sokan mondják h az lehetek..:/ mondjuk szntem nem, de azért mégis jobb mások véleményét meghallgatni.:/
2011. ápr. 6. 16:02
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha szexeltetek, akkor igen. Egyéb esetben elég valószínűtlen.
2011. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Ha beléd dugta a szerszámát, akkor teherbe eshetsz, még akkor is, ha nem élvezett el.

Ezt hívják megszakított közösülésnek.

Egy év alatt 100 nőből 35 teherbe esik ezzel a módszerrel.

2011. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
az ilyen kérdések írója most vagy annyi idős, hogy fiú mellé sem ültetném, nemhogy szexeljen...vagy unalmában szórakozik..
2011. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hcsak egy kis ideig volt benned és nem akkor vette ki,mikor már majdnem elment,hanem sokkal előbb,akkor nagyon kicsi az esélye.Szerintem nyugodj meg,ráérsz akkor idegeskedni,ha majd késik a menstruációd,de szerintem nemfog késni se.Én is idegeskedtem pedig csak kis ideig tette be,egy percig se,de nem érte meg.Úgyhogy én azóta sosem engedem,nagy a kisertés,de inkább védekezzetek valahogy,vagy tabi vagy óvszer.Inkább,mint aztán idegeskedni.
2011. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát igazad van.:) én se fogom már engedni,, akkor se engedtem hanem nem szólt..utána vettem észre de téll csak kb 5 lökés volt és kész. szóval fél perc se volt.
2011. ápr. 7. 19:00
 9/17 A kérdező kommentje:
és te amúgy nem lettél terhes?
2011. ápr. 7. 19:01
 10/17 anonim ***** válasza:
nem lettem,legalábbis menzeszem megjott rendesen,ugyhogy remélem télleg nem:)nekem is sokszor beakarja tenni stb,de muszáj rászolnom és nem engedem,de aztán felmérged,de ez van,iratok ki fogamzásgátlot,aztán beteheti ovszer nélkul:)
2011. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!