Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jár vagy járt itt valaki Dr....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár vagy járt itt valaki Dr. Kovács Róbert nőgyógyászhoz Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Jó orvos? Vagy tudtok valaki mást ajánlani helyette!

Itt csak egy ajánlást láttam róla, de az is csak az internetcíme volt!


2009. márc. 1. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nála pont nem jártam de tudok ajánlani egy másik nyíregyi nőgyógyászt aki nagyon jó :) (én hozzá járok)


dr seres andrea

mini klinika ferenc krt 4/a

szerda 17-19

tel: 0630-2584-115


kedves, 30 év körüli határozott, alapos. és NŐ :)

2009. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én hozzá járok, jelenleg 25 hetes kismama vagyok. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy vizsgálat 8000 ft (magánrendelőben). Kedves, mindent elmond, bátran kérdezheted bármiről, megadja a telefonszámát ha bármikor bármi gondod van felhívhatod.

Kérdezz nyugodtan ha másra lennél kíváncsi.

2009. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát most nagyon megnyugtattál! Pont pénteken megyek hozzá, gondoltam kipróbálom vélemények nélkül, de most mégis megnyugtató a tudat, hogy valaki jót mond róla! Igaz tudom nem mindenkinek válik be egy orvos, de remélem nekem ő lesz a megfelelő és nem csalódom! Tudod, nekem fontos az első benyomás!

Kicsit aggódom mert a fogamzásgátlómmal vannak problémáim, és csak reménykedni tudok hogy ő utólag elvégzi a szükséges vizsgálatokat és figyelembe fogja venni a gyógyszerem mellékhatásait! Ugyanis jártam olyan orvosnál aki rám sem hederített mikor a mellékhatásokról beszéltem!

Köszönöm a véleményt!!

Nagy kalappal a babához, remélem miden rendben fog menni nálatok!

Ja és egyébként fogadott orvosod is lesz!

2009. márc. 18. 07:50
 4/5 anonim válasza:

Szia!!

Szerintem neked pont rá van szükséged. Mindenkitől jót hallani róla, ráadásul fiatal, ami nem hátránya. Az asszisztense is kedves.

2009. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tökéletesen meg vagyok elégedve a doktor úrral! Ennél normálisabb, figyelmesebb orvossal még sehol nem találkoztam! Azt hiszem jól választottam!
2009. márc. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!