Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyíregyházán kihez jártok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán kihez jártok nőgyógyászhoz? És az akihez jártok milyen vizsgálatokat végez egy fogamzásgátló felírásához? És hogy mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Baptendrei doktor úrhoz járok. A vizsgálatok változnak aszerint, hogy eslőre mész-e, avagy sem. 17-18 ezerből ki lehet hozni, bár a múltkor 26-ot fizettem,d e volt egy kisebb problémám:-(
2010. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nyíregyházai vagyok, de az első vizsgálaton nekem annyit csináltak hogy levették a rákszűrést megnézte h odabent minden rendben van e petefészek stb. aztán elküldött vérvételre ennyi jutott eszembe. nem nagy szám az egész. túl lehet élni
2010. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Keleczeihez járok, nekem is megcsinálják általában 20 alatt, bár, ha probléma adódik, akkor több.
2010. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!