Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen esetben terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben terhes lehetek?

Figyelt kérdés
menzesz után voltam, szedek fogamzásgátlót de nem tudom hogy védett voltam e mert 12 napig szedtem a gyógyszert, és a 13.-dik napon szexeltem és bennem ment el a srác. esélye mennyi?
2011. ápr. 11. 17:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
mennyivel voltál a menzesz utolso napja után? mert ez fontos. meg hogy érted, hogy 12 napig szedted? akkor nem szedted be a teljes levéllel?
2011. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen mem szedtem be és pár napja múlt el a menzeszem mert nekem a nődoki azt modnta régebben hogy 1 hét után védett leszek de ezt kétlem
2011. ápr. 11. 17:13
 3/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mert? ez biztos?
2011. ápr. 11. 17:20
 5/14 anonim válasza:
hát nem állitanám, hogy teherbe estél, de elég necces. elméletileg a menzesz alatt és közvetlen után nem nagy az esélye. csak nem értem mért nem szedted be az egész levelet. bár ha pontosan szedted eddig, akkor nem olyan para. meg az is lényeges mióta szeded már, mert aki szedi már évek óta,az védettebb.
2011. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mondom 12 napja szedem
2011. ápr. 11. 17:27
 7/14 anonim válasza:
jaaaaaaaaaaaaa! értem :) hát elméletileg 1 levéllel be kell szedni úgy, hogy nem szexelsz, mert azzal az elsö levéllel alakul ki a védettség. legalábbis az én dokim ezt mondta. hát igy kicsit para :\
2011. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de nem gyógyszerfüggő?
2011. ápr. 11. 17:33
 9/14 anonim válasza:
nem hiszem. de lehet a fogamzasgatlas.hu oldalon kérdezni emailben nögyogyasztol. max 1 nap mulva válaszol. be kell regisztrálnod, és utána irhatsz neki. én is irtam már. ezt tudom tanácsolni, és ö szakszerü választ ad. mert mondhatnám, hogy várd meg mig megjön, de az ilyenkor kész örökkévaloság.. szoval irj neki :)
2011. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Marhára nem értem amit írsz. 12 napig szedted, aztán a 13. napon szexeltél, de mégis, hogy jön az ide, hogy a menstruációd után? 12 nap után abba hagytad a szedést? És utána megjött? Vagy először megjött, és elkezdted szedni?
2011. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!