Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 napja nem szedtem be fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja nem szedtem be fogamzásgátlót. Vagyis vasárnap nem, hétfőn meg kettőt. De hétfő este szedtem be és nem használtunk gumit a barátommal. Utólag szedtem be a 2 tabit. Lehet baj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél be még kettőt Tokajival, mert jön a baba! ;D
2011. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hányadik szem volt?Nem mindegy ám.
2011. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából vasárnap hagytam abba. De ma nem védekeztünk a barátommal és inkább beszedtem a vasárnapi és a hétfői adagot. Azaz ezzel együtt 23 szemet. Most nem állok le vele, újabb 21 napot inkább végig csinálok. Tudom, h nem egészséges...vagy most kezdjem el a gyógyszer szüneteltetést és várjam, h jöjjön meg? Bár ha még most megjön a héten még nem biztos, h nem vagyok terhes..mit csináljak?
2011. ápr. 11. 19:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert ha azt nézzük akkor ma is beszedtem a 12 órás hatájon belül, csak tegnap nem szedtem be...ezért ma kettőt..
2011. ápr. 11. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
meg kellett volna várnod a 7 napos szünetet,az alatt is védett vagy.akkor szedd tovább és nem fogsz menstruálni ebben a hónapban,csak pecsételő vérzésed lehet
2011. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És akkor nincs baj? Védett vagyok?
2011. ápr. 11. 19:52
 7/10 Choc_ice ***** válasza:
1 nap nem szabad kettőt beszedni...
2011. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt írja a betegtájékoztatóm, hogyha egy nap kimaradt akkor másnap szedjek be kettőt..
2011. ápr. 11. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem,akkor 21 napig szedted,aztán a 7 napos szünet helyett,gyorsan bekaptál még kettőt! Mégis minek???? A 7 napos szünetben is védett vagy,de így,hogy bevettél még kettőt csak összekuszáltál mindent.A helyedben most már végig szedném ezt a levelet és aztán TARTANÉK 7 nap szünetet.Az is igaz,hogy most lehet közti vérzésed ezalatt a levél alatt.Egyébként pedig védett voltál és védett is vagy,ha ezentúl rendesen szeded.
2011. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Megnyugodtam! :)
2011. ápr. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!