Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az a helyzet, hogy ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy ugye napokra van bontva a fogamzásgátló. és úgy jött ki hogy mindkét irányból hétfő jött. Kérdés folyt. Lent?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap észrevettem, hogy a hétfőt még nem vettem be, és ezért beszedtem kettőt este. Ma viszont rájöttem hogy hol rontottam el... nem néztem a nyilat melyik irányban haladtam, így hétfőn tényleg beszedtem a tabit, csak a másik hétfőt... Tehát egyel többet szedtem... nos a használati nem ír semmi komolyat mi van ha több gyógyszert szedtünk be, csak annyit hogy nincs mellékhatásról komolyabb infójuk, hányingerem lehet. Utolsó hetet kezdtem a levélben. Szedjem végig aztán így egy nappal előbb fejezem be? Talán nem gáz nem?
2011. máj. 18. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem szabad egyszerre két gyógyszert bevenni akkor sem, ha elfelejted, de talán egyszer nem lesz bajod tőle. Viszont nem igazán értem hogy sikerült elnézni, mert a vasárnap egyik "oldalán" mindenképpen szombatnak kell lennie. Nem akarok bunkó lenni, de ha már fogamzásgátlót szedsz, ami nem játék, akkor legalább figyelj oda normálisan...
2011. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vasárnap! Alapból kedden kezdtem szedni, így amikor most hétfőnél tartottam akkor volt itt is hétfő ill a másik oldalon is hétfő, sötét volt, így nem láttam a nyíl haladási irányát csak hogy H. Kettőt meg be lehet egyszerre szedni ha egy elmaradt, ezt a használatia is írja. csak szedek ezen kívül más gyógyszereket így nehéz volt visszaemlékezni hogy vajon beszedtem e vagy sem... sose fordult még elő ilyen.
2011. máj. 18. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen szedd végig. De am nekem azt írja a tájékoztató, hogy nincs ismert ok túladagolás esetén. Sztem szedd tovább ugyanúgy és 7 nap szünet majd kezd a köv. levéllel:)

Ajánlom neked h vezesd azt h bevetted...fél percbe telik h húzz egy stribulát egy naptárba(nem kell feltétlenül mens. táblázatba vezetni h bevetted elég egy sima kicsike naptár. Persze a menstruációt jó ha menstruációs táblázatba vezeted. Vagy ha olyan helyen vagy ahol nem tudod ezt megtenni írd fel emlékeztetőbe h bevetted.

2011. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!