Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anorex tabletta: drága de...

Nono1991 kérdése:

Anorex tabletta: drága de vajon hatásos e? van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az meg mi?
2011. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fogyókúrás tabletta
2011. jún. 19. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:

anorexiás akarsz lenni? már a neve sem biztató


ha érdekel, elárulom, mi a legjobb fogyasztószer

2011. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem anorexiás lesz tőle az ember. a tapasztalatok érdekelnének
2011. jún. 19. 12:24
 5/11 anonim ***** válasza:
szóval, nem érdekel a világ legjobb fogyasztószere...
2011. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de érdekel persze, csak jelenleg ennek a termékkel kapcsolatos tapasztalatokat várnám. mi a világ legjobb fogyasztószere szerinted???
2011. jún. 19. 12:41
 7/11 A kérdező kommentje:
ja csak nem akkor ha az ember aszthmás. na mindegy légyszi olyan válaszokat irjatok amik tapasztalatokkal kapcsolatosak. köszi
2011. jún. 19. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

nyuszika, ha asztmás vagy, akkor konzultálj az orvosoddal, milyen sportot javasol: lefogadom, hogy az úszás, torna és bringázás lesz a válasza ;)


nem mellesleg, ha sportolsz, akkor az asztmád is javulni fog, mivel a tüdőkapacitásod javulni fog + a túlsúly eltűnése sem hátrány ;)

2011. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és még egy dolog, nyilván az asztmádat kezelik gyógyszeresen, ha ilyen szarokat beszedsz és nem bírják egymást a gyógyszereddel, akkor akár bele is halhatsz...
2011. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, nem olvasod az oldalt? felejtsd el a fogyasztószereket. nem jó egyik sem. EGYIK SEM! diéta+sport. tapasztalatból beszélek. Asztma? én is asztmás vagyok, teiből fel is voltam mentve, mert majd' meghaltam 10 perc után. Jól el is híztam. Lehet futni asztmával is hidd el. először 5 perc után kidőltem, ma már olykor másfél órát is bírok.

De akkor egy más példa: igaz, hogy ideológiailag nagyon-nagyon nem értek egyet vele, a mai "rajongóit" meg rőgnám, de Che Guevara is asztmás volt, mégis bírta a partizánkodást az őserdőben... Ha mát nem is tudok, ezt tisztelem benne. Szóval az asztma nem kifogás, a fogyiszereket meg FELEJTSD EL!!!

Hiába vársz olyan válaszra, aki szerint jó. Lehet lesz ilyen, mert ő még nem jött rá, mekkorát ártott magának.

NO FOGYISZER!!!!

2011. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!