Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kernek egy kis segitseget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kernek egy kis segitseget lennetek szivesek elmagyarazni hogy hogy csinaljam hogy jo legyen? Fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés
Yasmin fogamzasgatlot szedek meg van 4 szem pecsetelo verzesem van ill. barnazok :( elutazunk 22 en es szeretnem ha addigra mar nem lennenek foltok sehol sem szerintetek ha most eltolnam a menstruaciom es nem tartanam meg a 7napos szunetet 22re megszokna a szervezetem a tabit es nem lenne tobbet verzesem..nincs sok de azert napi 1 minndenaposbetet megtelik es zavar :( milegyen?
2011. ápr. 12. 23:37
 1/8 A kérdező kommentje:
4szem van az elso levelbol* bocsika kimaradt
2011. ápr. 12. 23:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Mióta szeded a gyógyszert? Mert ha még csak 1-2-3 hónapja, akkor egyelőre még ne akarj tologatni szerintem.

Csak mégjobban összezavarnád a szervezetedet.

Ha már több ideje szeded, akkor viszont baj a pecsételés, menj nőgyógyászhoz.

2011. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez az elso level kedves elso valaszolo csak annyit szeretnek ha nem pecsetelnek a kirandulaskor :( baratommal lenne kozos hetvege es igazan nem lenne kenyelmes hogy pecsetelek es sajnos sex kozben is fojdogal es nem akarok mindent osszetrutyizni a baratomat csoppet sem zavarja de engem annal inkabb
2011. ápr. 12. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyrészt még korai lenne ez, másrészt a betegtájékoztató, ami hasznos dolog, azt írja, hogy:


"A menstruációs ciklus késletetése: Mit kell tudnia?

Még ha nem is javasolt, a menstruációs ciklus (a megvonásos vérzés) késleltetése lehetséges, ha a tablettamentes periódus helyett egy új csomag Yasminelle szedésével folytatja a második csomag végéig. A második csomag szedése alatt előfordulhat pecsételés (vércseppek vagy foltok) vagy áttöréses vérzés. A szokásos 7 napos tablettamentes periódust követően folytassa a következő csomag szedésével."


Eleve a tologatás okozhat pecsételés, szóval nem a célnak megfelelő számodra.

2011. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem, hogy ezt szeded:

[link]

2011. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a módszert felejtsd el!Ha most kezdted a fogamzásgátlót szedni,akkor ez a pecsételés még normálisnak mondható,de jelzés is,hogy ha több cikluson át megmarad,akkor neked ez a fogamzásgátló nem megfelelő.A 7 napos szünetre is szükséged van,főleg a legelsőre.Tudom,hogy szar,de az egészséged fontosabb és tényleg értelmetlen lenne tologatni,mert,ha szünet nélkül beveszel két levelet,akkor valószínüleg a pecsételés továbbra is megmarad.Még az is pecsételhet két szünet nélküli levéltől,akinem amúgy nincs ilyen gondja.Sajnos a fogamzásgátlónak nem csak előnyei vannak,ezt is bele kell kalkulálnia annak,aki bevállalja,hogy szedi.
2011. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha alapból pecsételsz, és kihagyod a szünetet, akkor 90%-ra mondom, hogy folytatódni fog a pecsételés, vagy megjön szünet nélkül is.
2011. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor lesz szunet:) koszonom
2011. ápr. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!