Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » En es a baratom baleseteztunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En es a baratom baleseteztunk masnap rogton vettem be esemeny utanitablettat csak az a gond h a masodik szemet 1ora kesessel vettem bbe eltelt azot 2het es nm lettem beteg igazasg szerint most kellene megjojjon de meg nem jott meg megterhes lehetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni gyógyszer eléggé felborítja a hormonháztartást, így simán késhet emiatt. Ha bizonytalan vagy, csinálj tesztet.
2011. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat remelem nm vagyok terhes nem ereztem roxul magam meg.de anyyira felek maga a gondolattol h mar bekepzelem magamba h az vok...esidegelem is magam...lehet marad ateszt...
2011. ápr. 13. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:

A második esemény utáni tabletta bevétele az első után minimum 12, de nem több, mint 16 órával történjen!

Rigesoft esetén, de sztem az összestöbbinél is, mert a hatóanyag tulajdonképpen ugyanaz. :)

2011. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne stresszeld magad, mert mikor nekem 2 hetet késett a havim annyira bebeszéltem magamnak azt, hogy terhes vagyok, hogy 2 hétig folyamatosan hánytam.olyan rosszúl voltam, és mikor végre megjött előtte egy nappal elájultam és nem tértem észhez.
2011. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na velem is az a gond h bebeszelem magamnak h az vagyok lehet.. h nem vagyok az en nem rigesoftot vettem...hanem postinort
2011. ápr. 14. 06:23
 6/8 anonim ***** válasza:
mértnem csinálsz egy terhességi tesztet??utolsó vok
2011. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mar nem szukseg.....mert megjott vegre.igazasg szerint hamarabb kellet volna megjojjon de azt hallotam a gyogyszertol meg hamarabb megjon...de most boldog vagyok mert nem lehetek terhes
2011. ápr. 14. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
nah akkor jou vigyázz magadra és figyeljetek mnidig oda.
2011. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!