Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni tegnap a tabit, ma bevettem a tegnapit is a betegtájékoztató szerint, és azt értem is, amit ott van, de azt sehol nem találom, hogy mi van akkor, ha tegnapelőtt szeretkeztünk a párommal?

Figyelt kérdés
Szóval értem én, hogy kiegészítő védekezés a jövőben (bár ezt nem írta a tájékoztató), de visszamenőleg 1-2 napra nem veszélyes? Lehetek terhes? Tegnap este fél8kor kellett volna bevennem, csak ma reggel 10kor jutott eszembe.
2011. ápr. 16. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

használjatok kiegészítő védekezést.

De nyugi nem hiszem hogy terhes leszel, nekem is volt már ilyen.

2011. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az le van írva, hogy a jövőben mi a teendőm. Tényleg csak az előtte lévő napok miatt aggódok, és erre sehol nem találok választ.
2011. ápr. 16. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik héten tartasz a gyógyszerrel?
2011. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Ma van az utolsó szem. A tájékoztatóban az volt, hogy vegyem be ma reggel a tegnapit, ma este a mait, és holnap kezdjem a következő levelet kihagyás nélkül.
2011. ápr. 16. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ez az amit nem ajánlok neked, én is ugyanígy voltam. És szedtem is tovább, csak az volt vele a gond hogy utánna hónapokig alig akart megjönni felborult a hormonrendszerem. Utána olvasgattam a neten és ezt sehol nem ajánlották, hanem inkább tartani kell szünetet és úgy sem lesz gond, ezt nekem egy nőgyógyász meg is erősítette.

De rád bízom a döntést, ha tudod hívd fel az orvosod vagy nem tudom.

2011. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos mostmar mindegy, mert bevettem, így meg mar nem lehet szünetet tartani, ha jól értettem...
2011. ápr. 16. 23:26
 7/7 anonim ***** válasza:
értem, pótoltad azt a kimaradt szemet, gondolom amikor észrevetted hogy nem vetted be. de attól még jobb ha szünetet tartasz és nem veszed be ma a következő szemet
2011. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!