Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló bevétele után 2 és fél órával 'hasmenésem' (híg székletem) volt. A betegtájékoztató azt írja, hogy SÚLYOS hasmenés esetén kell pótolni a tablettát. Ez még nem az az eset, hogy pótolni kelljen, ugye?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyszeri híg széklet még nem számít hasmenésnek, szóval elvileg nem kell pótolni. A múltkor én is úgy jártam, ahogy te, én bevettem egy másik szemet. Pár nappal később tudtam csak elérni a nőgyógyászomat, ő azt mondta, nem feltétlenül kellett volna pótolni, de nem gond, hogy pótoltam, plusz egy szem tabletta nem okoz semmiféle problémát, és inkább vegyek be eggyel többet, minthogy baj legyen.
2011. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
46%
Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy a tabletta fél órán belül feloldódik a szervezetben!
2011. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!