Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nálatok mik a tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mik a tapasztalatok a pasik óvszer-felhúzási képességével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én az eddigi kapcsolataimban azt tapasztaltam, hogy a pasik ebben elég szerencsétlenek, és mindig nekem jutott ez a feladat...
2011. ápr. 17. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Igazából neked KELL ebben jónak lenni, nem nekik... én az óvszer felhúzására mindig az előjáték részeként tekintettem.
2011. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
nekünk kéne jónak lenni??? hát nemtom, nálunk mindig a pasim húzza fel magának...
2011. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki úgy is, hogy Te húzod fel... Izgalmas lesz mindkettőtök számára! :)
2011. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

fel tudom húzni 3 sec alatt,de mondjuk eddig többször húzta fel lány szájjal,mint én magamnak:)

miért kérdezel ilyet?a te volt csávóid bénák voltak?

2011. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a sima felületű gumik néha "akadhatnak" nálam ez jelent néha gondot a bordázott/pontozott gumikkal nincs ilyen gond.egyébként ha nekem akad akkor a lány se fogja könnyebben felhúzni.szerintem nem nagy ördöngösség viszont izgalmasabb ha a lány csinálja;)
2011. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom én inkább 2x meglesem hogy jó irányba fogom e felhúzni aztán okés lehet hogy a nagy izgalomtól nem birja felhúzni. különben sem lesz világváge ha "szegényke" bénázik nem hal bele senki. apropo miért nem probáltok más fogamzásgátlót? mi gyógyszereztünk is csak most van 60km köztünk és necces a közlekedés úgyhogy mérlegeltünk és a gumi most jobb.
2011. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért: képesek rá?

Ha jót akarsz, felhúzod magad. Ha a száddal csinálod, azzal elég szép méretnövekedést is okozhatsz...

2011. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lehet, hogy direkt csináltak úgy mintha nem tudnák :)...
2011. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!