Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónap alatt már híztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap alatt már híztam volna a fogamzásgátlótól ha nem lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
1 hónapja új gyógyszert szedek, egyel erősebbet az előzőnél, mert attól közti vérzésem volt, és féltem, hogy hízni fogok,de eddig semmi, sőt fogytam is. (persze tornázom is) Később sem fogok hízni tőle? 0.2/0.03 mg-os gyógyszert szedek. 20/l
2011. ápr. 20. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet tudni.Ha odafigyelsz az étkezésre és mozogsz,akkor jó eséllyel nem.Az étvágyad nőhet és emiatt következhet be hízás.Hogy így lesz-e,majd kiderül.
2011. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rosszul írtam 3/0.03 mg:D Köszönöm a választ. Az étvágyam nem nőtt egyáltalán.
2011. ápr. 20. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Rám akkor jött fel 20 kiló, mikor abbahagytam.

Nekem is köztes vérzésem volt, hányingerem és egyéb, ezért egyre erősebbet kaptam. Végül úgy döntöttem, inkább nem mérgezzem magam. Na akkor ugrottak fel a kilók :(

2011. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam jó pár hónap kellett mindkét gyógyszernél, amit szedtem, hogy hízzak tőlük. Igazából nem maga a gyógyszer hizlal, hanem én pl. éhesebb vagyok tőle, úgyhogy többet eszek és amikor fogyózok, nehezebben is mennek le a kilók, mint amikor nem szedtem.
2011. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én már egyszer abbahagytam a gyógyszert kb. fél évre, és akkor sem híztam tőle. Az étvágyam a szokásos szerencsére, és rendszeresen futok, tornázom. Remélem nem lesz probléma:) Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!