Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit javasolt az orvosotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolt az orvosotok tartós vérzés esetén, ha az fogamzásgátlótól van/váltotta ki? Ez a 2. hónap, hogy gyógyszeres kezelésre szorulok, hogy elmúljon a menstruáció.

Figyelt kérdés
3 levél Mercilont beszedtem,de az utolsónál végigvéreztem a hónapot,Ergam cseppet kaptam,majd duphaston-t,hogy elmúljon,de sajnos csak az utolsó napra múlt el teljes mértékben (se folyás,se pecsétlés,semmi).Utána az orvosom Gracialt írt fel,de ettől még rosszabb lett,folyt belőlem a vér és befektettek a kórházba megfigyelérsre.Inekciót kaptam meg gyógyszert ami enyhítette..Még nem múlt el teljes mértékben,de egy másik dokinál is szeretnék érdeklődni hogy mit tehetek, addig is a tapasztalatokat,véleményeket meghallgatnám!Érdekel,hogy milyen lehetőségeim vannak. Elsősorban azon vagyok,hogy megszűnjön ez az állapot, ne kelljen havonta orvoshoz/ kórházba rohangálnom.Ha abbahagyom,akkor se biztos ,hogy megszűnik a vérzés,ha meg folytatom, akkor lehet soha nem múlik el,de sajnos nem értek hozzá, kérlek segítsetek!!! ( megjegyzem előtte is 9-11 napig volt meg,sok idő ,de most kibírhatatlan..)
2009. ápr. 26. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet h nem jo a gyogyszer, de a mercilon, se a gracial, keress fel egy masik orvost. sokszor van olyan h amit az egyik nem vesz észre, azt egy masik észreveszi. ez nem jatek, lehet h nem is szedheted egyaltalan.
2009. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!