Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a gyógyszerszedést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a gyógyszerszedést. Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
3 hónapig szedtem a fogamzásgátlót. Az utolsó levél beszedése után a gyógyszermentes héten voltam egy fiúval. Utána nem szedtem tovább a gyógyszert. Azóta már megjött egyszer pár napos késéssel. Viszont a következő menstruációm csak egy napig tartott. Lehetek terhes, vagy csak a gyógyszer abbahagyása miatt történt ez?
2011. aug. 16. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet. Csinálj egy tesztet. Nem értem miért nem jutott eddig eszedbe.
2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napietus ***** válasza:

minek hagytad abba? ha mellékhatás miatt, írathattál volna másikat, hameg abbahagytad, akkor minek szexelsz védekezés nélkül?


egyébként nem tudom, nem vagyok távgyógyító, vegyél tesztet.

2011. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de én úgy tudom, hogy ha rendesen szedted a gyógyszert, akkor a gyógyszermentes héten is védett vagy attól függetlenül, hogy a következő adagot elkezded e. Igazából a témában nem jutottam előrébb, de ha így nem védne akkor nem írhatnák rá a gyógyszer tájékoztatójára, hogy "bármikor abbahagyhatja..", akkor kéne valami kikötés, hogy az utolsó együttlét után még hány napig kell még szednie.
2011. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!