Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől teherbe eshetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk a múlt hétvégén. Először gumival csináltuk, másoddszorra anélkül(tudom, tarkólövés, dehát utólag könnyű okosnak lenni:S). Másodszorra nem ment el bennem, viszont első alkalommal, gumival igen, és utána nem fürödtünk le, szóval most gondoltam csak bele, hogy akkor lehetett még rajta spermium... Van esély rá, hogy teherbe estem?
2011. ápr. 26. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van bizony.
2011. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Van esély rá.
2011. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nemcsaj rajta, hanem még a szerszámjában is, ami az előváladékkal kijöhetett. Ha közben nem pisált, nem mosta meg, akkor nagyon valószínű, hogy került beléd valami...
2011. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kezdhetsz gyűjteni a pelenkára
2011. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A ciklusod hányadik napján történt az eset?

Sajnos nagy butaságot csináltál, még ha fordítva lett volna, tehát az első menet lett volna megszakításos, akkor az még kevésbé lett volna rizikós...az első menet után maradhattak benn hímivarsejtek, amik az előváladékkal együtt beléd távoztak...

2011. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Második menetnél mindig marad a csőben. Ha a fiú nem mosakszik meg és nem pisil, akkor tuti.


Még pár nap és vehetsz terhességi tesztet. Majd jelezd az eredményt! Többet vegyél, mert egy eredmény még nem megbízható.

2011. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ő is tudja, hogy butaságot csinált, és mint írta, utólag könnyű okosnak lenni...

A terhességi teszt 2-3 hétig nem mutatja ki a terhességet, úgyhogy azzal nem mész semmire.

Ahogy előttem is írták, lehetsz terhes... Minél előbb menj nőgyógyászhoz. Úgy gondolom az írásodból, hogy elég fiatal vagy, esetleg beszélj a történtekről anyukáddal, vagy valakivel akiben megbízol.

2011. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Ma éjfélig még bevehetem a 72 órást, most hezitálok. 2 hete menstruáltam. Szerintem elmegyek tablettáért.
2011. ápr. 26. 12:18
 9/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem is vedd meg akkor ::S és ne csinálj többet iylet :(rem nem lesz bajod :D nekem is mikor még csak fel állóba van neki is be akarja tenni akk mindig mondom neki ha akarja akk húzza fel a gumit xD de most vettem olyan pharmatex hüvelykúpot szóval nekünk már 2ős védelem lesz mert lesz a tabi meg a gumi így ha kiszakadna se lesz baj remélem :)
2011. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyógyszer bevéve, mindenkinek köszönöm a segítséget!:)
2011. ápr. 26. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!