Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek ha úgy szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek ha úgy szexeltünk h mentruáltam?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek de a pihi hétben szexeltünk amikor megvolt és hát... elment bennem a pasim. Nekem eszembe se jutott hogy ebből gáz lehet mert úgy tudom ilyenkor nem lehet megtermékenyülni. De a barátom teljesen kétségbe esett. Beleültette a bogarat a fülembe és most elbizonytalanodtam! Segítsetek légysz!!!
2011. aug. 26. 02:15
 1/7 Desztihh válasza:
0%
Te már terhes vagy.
2011. aug. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
75%

a tabletta a szünetben is véd. betegtájékoztató hasznos olvasmány, doktorbácsival való beszélgetés felemelő tud lenni.


pasid lógott a biológia órán. ha nem szednél gyógyszert, lehetnél terhes a menzesz alatt, így NEM.

2011. aug. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

mentruáltam----WtF?!!

-.-"

2011. aug. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
azért az lebegjen a szemeid előtt, hogy gyógyszer mellett is lehet valaki terhes, ,égha az esélye nagyon csekély is. Lehet hogy te abba a minimális százalékba esel, és akkor jön a baba.
2011. aug. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Én inkább az óvszert ajánlom a gyógyszer helyett, főleg ha még fiatal vagy.Nem tesz jót, van akinek később nem lehet gyereke, ha sokat használja.És terhes lehet valaki úgy is, ha menstruál.
2011. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Erről mindig nagy viták vannak. Én mondjuk hiszek a betegtájékoztatónak, mi szerint ha rendesen szeded a gyógyszert, akkor a tablettamentes hétben is véd. Szerintem nem poénból írják bele. Sőt! Van egy oldal, www.fokuszbanano.hu , ahol nőgyógyászok válaszolnak az e-mailben feltett kérdéseidre. Én egyszer már megkérdeztem ezt, és ezt a választ kaptam :" A 7 napos szünetben a hormonszintek változása miatt a környezet nem alkalmas a beágyazódásra, így terhesség nem fordulhat elő.Üdvözlettel: Dr. Juhász A. Gábor"

Remélem tudtam segíteni!

2011. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mentruálni nem szoktam, csak menstruálni.

amgy akkor a pasid a véres hüvelyedbe dugta be a farkát ?

OMG.

2011. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!