Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írattam fogamzásgátlót, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írattam fogamzásgátlót, de nemcsak védekezés miatt, hanem hogy a havimat beállítsa, elég rendszertelenül jött meg. A doki nem küldött el vérvételre meg semmi,alig kérdezett valamit. Honnan tudom, hogy nekem az az antibébi jó-e, a doki honnan tudja?

Figyelt kérdés
Mennyire biztonságos? :S (gestomix 20-at kaptam)
2009. márc. 6. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd a mellékhatásokból látod, mennyire jó neked. 3 hónap, mire megszokja a szervezet. Ha utána is vannak mellékhatások, akkor nem jó és váltani kell.

Amúgy meg keress egy normális dokit, ha jót akarsz magadnak. Mindenesetre legalább nem magas hormontartalmút írt kezdő létedre. Ez azért jó pont.

2009. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hello! nyugi, a doki gondolom 3 havi adagot irt fel, ergo vissza kell menned ujabb receptért . Akkor meg fogja kérdezni, milyen mellékhatàst tapasztaltàl, jo e neked a tabletta, és felir majd egy vérképet is :)

Az enyém is ezt csinàlta, igaz én szulés utàn voltam, tehàt nàla volt jopàr friss vérképem, és a kovetkezo konzultàcion kaptam beutalot vérvételre.

2009. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

igazából már egy levél elfogyott,meg is jött,ahogy kell. csak ezen gondolkoztam már egy ideje :D

2009. márc. 7. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valami gond lenne, akkor már kár lenne rajta gondolkodni. :P
2009. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell visszamennie, ha elfogyott a 3levél, mert ezután már háziorvos is felírhatja neki a tablettát.


Amikor én írattam gyógyszert, semmit nem kérdezett, nem csinált vérképet csak felírt valamit, szerencsére jó lett.

2009. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

szerencsére csak kisebb mellékhatások voltak,de csak az első pár napban :)

2009. márc. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!