Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogyás befolyásolhatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyás befolyásolhatja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Sok stressz ér és nem eszem rendesen, régen melianet szedtem és ott a tájékoztatóban az volt hogy evés közben vagy után kell bevenni. MOst Jadint szedek és hát van hogy nem eszem utána sem és közben sem csak rá 2-3 órára vagy mégkésőbb, félek nehogy ebből legyen baj,de védekezünk óvszerrel is. Szerintetek?

ja a yadinnál elvileg azt írja atájékoztató hogy nem szükséges enni bevételkor!


2009. márc. 7. 11:33
 1/4 anonim válasza:

Annál a gyógyszernél azért kellett enned, mert a gyomrodat védték vele. De ma már a fogamzásgátlók nem ilyenek nem lesz baj ha nem eszel előtt vagy utána.

Ha fogysz az sem baj, mert a fogamzásgátlók nem súlyra vannak beállítva.

Szóval semmi nyugodj meg!

2009. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, megnyugodtam kicsit. De ezt honnan tudod egyébként? Hol lehet a legtöbbet megtudni a fogamzásgátlókról?
2009. márc. 7. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Orvostanhallgató vagyok! Ez nem blöff tényleg az vagyok!

Azért tudom a választ! :)

2009. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!