Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előváladéktól meg néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladéktól meg néhány döféstől ovszer nélkül lehet terhes barátnőm? Nem élveztem belé.

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, lehet tőle terhes. Igaz, kicsi az esélye de azért legközelebb vigyázzatok jobban
2009. márc. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Lehet ti felelőtlen hülyék (jajjstenem ne puhánykodjunk már velük), ha 72 órán belül volt, irány a háziorvos ill. patika.

Hacsak nem akartok gyereket.

És döfni max hasba szokás, érdekes egy szót használsz...

Az elsőnek üzenem, hogy ha majd ő esik teherbe/ejt teherbe az előváladéktól, akkor majd megnézném, hogy mit kezd azzala kevés eséllyel. Majd azzal fogja magát nyugtatni?

2009. márc. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen hogy üzengetsz nekem. Azt kérdezte hogy lehet-e, válaszoltam hogy igen. Feltételeztem róla hogy van annyi esze hogy kizárja azt a kis esélyt mondjuk 72 órás tabival, téma lezárva.
2009. márc. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj, de ha annyi esze nem volt, hogy egy gumit felhúzzon, akkor annyi lesz, hogy bevetessen a barátnőjével egy eseményutánit?

Valamelyik kérdező azt se tudta, mi az...

2009. márc. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
lehet terhes...
2009. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell puhánykodni, de túlreagálni se kell. El kell menni biológiát tanulni, utána ugatni. Előváladéktól LEHET terhes, de nagyon kicsi az esélye.

Biológia: nem az a célja, hogy termékenyítsem, hanem nedvessé tegye a hüvelyt és péniszt, azaz megteremti a szükséges síkosságot az együttléthez és későbbi megtermékenyítéshez. Épp ezért, ha kevés spermium kerül a váladékba, azok általában vagy nem elég gyorsak, vagy nem elég fejlettek, azokat üríti ki először a szervezet, amelyik nem megfelelő állapotú a megtermékenyítésre, síkosításra viszont igen.

Na lehet lepontozni nagyokosok, de utána húzzatok vissza gimibe tanulni egy kis bioszt.

2009. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elméleti síkon lehetsz csak tőle terhes.
2009. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megpróbálunk szerezni 72ótás tabit
2009. márc. 8. 11:00
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

08:35

akkor ugye nem baj, ha egyesek a biológiának ellent mondva lesznek terhesek? mivel nem egy ismerősömmel megtörtént, ill ők az eredményei egy ilyen megszakításosnak:)

de valóban igazad van, kevés Magyarország lakossága, csak kár, hogy az ostoba emberek szaporodnak akiknek a lelkiismeretét még ostobább emberek akarják megnyugtatni

2009. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondtam én, hogy 100%-, hogy nem lesz terhes? NEM! Azt mondtam, hogy LEHET! Szóval ne ugassál légyszíves, köszönöm.



:)

2009. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!