Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés
A doki aztmondta, hogy 3 nap múlva de a gyógyszer (rigesoft) papírjában szó sincs ilyenről.A papírban csak azt írja hogy késhet a menstruáció.Lehet hogy a doki a 3 napot késésnek mondta?
2009. márc. 9. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a papíron más van, akkor annak kell hinned. én is rigesoftot vettem még be egyszer anno, én is olvastam a papírt. azt írta, normál időben kell megjönnie, persze késés előfordulhat. én meg sem lepődtem volna, nekem mindig nagyon rendszertelen volt. de nekem pl előbb jött meg, mint kellett volna. ne aggódj miatta, akkor sem, ha késik egy kicsit.
2009. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hétre rá megjött, én is ugyanezt a gyógyszert vettem be. De ez nem törvényszerű. Függhet, szerintem attól is, hol tart a ciklusod, amikor beveszed meg hasonlók. Amúgy nekem utána kicsit összekuszálódtak a dolgok, de nem késet, hanem hamaabb jött meg. Remélem segítettem valamit :)
2009. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
nekem is rigesoftot irt fel még a dokim. bevettem rá a 4.napra megjött, aztán amikor rendesen kellett volna megjönnie késett 2 hetet. izgultam, stresszeltem h mér késik mivel nem 100%os a hatása. de aztán megjött:)
2009. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Én kb. 2 hete vettem be sürgősségit, és most jött meg,bár még nem kellett volna.Szerintem egyénfüggő.
2009. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!