Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tabletta bevétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tabletta bevétele után "rendesen" kell megjönnie?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már 1.5 éve. (Előtte 3 hónap szünetet tartottam, és azelőtt 3 évig szedtem.) Az új levél fogamzásgátlóból az első három napit nem szedtem be, mert nem volt nálam a gyógyszer, így aztán folytattam a 4. napival. Aztán kiszakadt a gumi, amikor a barátommal voltam, és 72 órás tabit szedtem be 26.órában. Kérdésem: a 72 órás bevétele után folytattam a fogamzásgátló szedését, épp ahol tartottam, ezt helyesen tettem, ugye? Ill. szeretném megkérdezni, hogy várhatóan akkor jön-e meg a menstruációm, amikor kellene, vagyis a levél beszedése után? Hallottam, hogy pár embernek egyből megjött, de gondolom nem ez a normális.
2009. szept. 16. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Jol tetted, hogy folytattad a fogamzasgatlo szedeset. Nekem rendesen jott meg 72 oras tabletta utan, es nem volt semmi gond :)
2009. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tudod, nagyon parázom, pedig érzem, hogy nem lehet gond.
2009. szept. 16. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tette helyesen, miből gondoltad hogy ezt így lehet?már alapból hülyeség volt elkezdeni szedni úgy hogy az első 3 szem kimaradt... a 72 órásat meg fogamzásgátló szedése alatt bevenni egyenesen ökörség. a hónapban nem vagy védett az ugye egyértelmű mert a fogamzásgátlóból 3 szem kimaradt, így a 72 órás hatásában reménykedhetsz, de csinálj tesztet akkor is ha megjön a szünetben.
2009. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: mért volt hülyeség beszednem a 72 órásat? Sztem egyáltalán nem volt butaság...
2009. szept. 16. 22:38
 5/7 anonim válasza:
Nem ide tartozik és bocsi érte...de előtte szedted ugye 3 évig és hagytál 3 hónap szünetet és megint elkezdted ugye? Én is így vagyok, csak eddig nem mertem újra elkezdeni, de ezek szerint neked nem lett semmi bajod belőle, hogy újra elkezdted három hónap után?..Mégegyszer bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam...
2009. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Semmi baj. Igen, így csináltam. Pontosabban Diane 35-öt szedtem, és azt hagytam abba, aztán a Cypromix-szel folytattam, ami ugyanaz a gyógyszer, csak olcsóbb. Azért szedtem a Dianét, mert a bőrömmel problémák voltak, de aztán azt elmúlasztotta, ezért abbahagytam. Viszont ezzel együtt újra megjelentek a pattanásaim, szóval visszaálltam a fogamzásgátlóra, a Cypromixre.

2009. szept. 17. 18:58
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Köszi a válaszod, csak mert londynettét szedtem és most megint azt akarom elkezdeni...gondoltam elmegyek orvoshoz, de be van táblázva, ígyhát elkezdem és majd utánna elmegyek dokihoz...

2009. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!