Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A naptáras fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A naptáras fogamzásgátló módszer hogy működik?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt hiszem ugy hogy irod mindig hogy mikor jött meg és ahhozz kiszámolod hogy mikor van peteérésed és akkor nem szexelsz, de ez amugy elég rizikos szerintem. van egy oldal a www.ciklus.hu oda beirhatod az adatokat és az kidobja neked bár volt barátnőmazt mondta hogy neki nem éppen volt valami pontos, szerintem ahhoz hogy pontosan mutasson ahozz min. egy évig kéne feljegyezni mindent, de hát ellehet kezdeni veszteni nem vesztesz vele semmit.
2008. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

van egy ismerősőm ő ezt a modszer alkalmazta és most van egy egy éves kislány

szoval gondold meg nagyon jobb a tabéletta

2008. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mensi első napjától számított 14-16. nap a legtermékenyebb, ezeket kerülni kell. De ez a módszer közel sem biztos, azok szokták használni akik bár nem akarak babát, de nem bánják, ha becsúszik. Ha kicsit itt olvasgatsz , rájösz, hogy manapság már bármikor teherbe lehet esni, akár mensi alatt is, tehát ennyit a naptármódszerről...

Ha nem akarsz babát, inkább szedj tabit, én is arra szavazok!

2008. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem akarsz tablettát, a párod vigyázzon rád óvszerrel. Mert ugye a anptármódszer eléggé babaveszélyes.
2008. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A naptármódszer azért nem jó mert ha be kerül a spermium az ótt akár 1 hétig is él bent igy 1 héttel késöbb is meg tud termékenyiteni
2010. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!