Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabit szedek ....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabit szedek . A 21. -ik nap után, a 22. -ik napon is bekaptam egyet . Ez milyen hatást fog kiváltani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 00:09
 1/5 A kérdező kommentje:
És mitévő legyek ?
2011. máj. 10. 00:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem volt még 23. nap, akkor szedd tovább a megkezdett adagot és szedd végig a 7 napos szünet nélkül.

Vagy ha volt már 23. nap, akkor a köv. hónapba csak 20 szemet szedsz.

2011. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap , azaz ma 10ikén lesz a 23.ik nap . Szóval akkor azt tanácsolod hogy szedjem tovább a megkezdett levelet , és ne kezdjem el mától az egy hetes szünetet ?
2011. máj. 10. 01:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez a legjobb megoldás. Ezt már próbáltam én is, és szerintem sokan mások is, és semmi gond nem volt vele. Szerintem kevésbé kavar be, mint ha most abbahagyod.


De ha nagyon biztosra akarsz menni, ugorj be a nőgyógyászodhoz, vagy hívd fel (vagy egyet aki épp rendel), és kérdezz rá, hogy ő mit javasol.

2011. máj. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább kérdezd meg itt: www.orvostudakozo.hu

A továbbszedés elég kockázatos (barátnőm pl. egy ilyen akció után a teljes levelet végigpecsételte!). Egyel több szem nem a világ vége. De kérdezd meg az orvost az oldalon, amit írtam.

2011. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!